Kdo je milfka?

S touto ženou jste se určitě někdy setkali a nemyslete si, že ne! Protože právě milfka z anglického překladu bychom to raději napsali trochu slušněji. Je to tedy atraktivní žena, která je v produktivním věku. Počítá se to u žen od 30 do 50ti let. Kdo se tomu bude chtít více věnovat tak si přesný překlad najde určitě za velmi krátkou dobu na internetu, ve svém prohlížeči. Milfka může být matka právě vašeho kamaráda či kamarádky, kdy si řeknete, že byste do takové velmi atraktivní ženy šel. Většinou se o milfkách zmiňují právě mladí muži, okolo kterých projde atraktivní žena, která je o dost starší než oni, tudíž věkově by jim mohla spíše dělat matku, ale jejich záměr v tu chvíli by byl takový, že by ji nejraději dostali do postele.

kdo-je-milfka
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Ano je tomu skutečně tak, třeba to říká i někdo z vašeho blízkého okolí. Zkuste se tedy poptat i ve vaší práci a třeba narazíte na překvapené výrazy vašich kolegů, protože ženy to o sobě nebo o druhých opravdu neříkají. Zajímavé téma během pracovního oběda nebo snad porady, kdy už se tak nudíte? Tak proč to trochu neokořenit. Všude po internetu navíc koluje spousta návodů, jak právě tuto ženu dostat do postele. Pokud se vám toto téma zalíbilo a po večerech se navíc nudíte, tak si zkuste něco málo nastudovat a třeba budete mít štěstí.

hracky-pro-dospele

Dávejte si jen pozor na to, abyste své síly milí pánové nepřecenily a ona si vás neomotala kolem prstu. A co hůř, mohlo by se také samozřejmě stát i to, že byste se možná do ní zamilovali a co pak? Chtěla by i ona zajíčka, který pro ni nebude za nějakou dobu takovou oporou jako věkově stejně starý muž nebo i starší než je ona? Tyto ženy si z vás ihned nesednou na zadek, pakliže se chystáte ji pozvat na nějaký ten drink a myslet si, že ji máte hned koupenou? Kdo se bojí nesmí do lesa! Takže rozhodnutí je na vás.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si na Dudlu erotické hračky a zábavu pro dospělé: