Jak kouřit penis?

Jak kouřit penis? Obejměte ústy ztopořený penise a zasouvejte do úst pohybem hlavy nahoru a dolu. Tak takhle ne! I když vlastně ano, ale takhle mechanicky by to byla pěkná nuda. Každá žena, která se rozhodla orálně uspokojit svého partnera, někdy hledala na internetu tu kouzelnou formuli “Jak kouřit penis?”. Ve většině případů v anonymním okně, aby zahladila všechny stopy v historii a svého muže překvapila mistrovským umem.

jak-kourit-penis

Jak kouřit penis? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Jak orálně uspokojit muže?

Spojila jsem síly s desítkami mužů a vám přináším sepsané jejich poznatky, postřehy a tužby. Svádějte ho! Dříve než se dostanete k samotnému kouření penisu, tak muže svádějte. I kdybyste nesla jen talíř do myčky, když míjíte svého muže, letmo mu pohlaďte rozkrok, pohled do očí a jděte dál. Dávejte mu důvody ke vzplanutí touhy. Zažehněte neutuchající touhu. Konečně je tu TA chvíle. Muže si pomalu připravte polibky a dotyky po celém těle.

Smyslné tření těl, líbání krku, hrudníku, podbřišku, stehen, ruce následují ústa. V tuto chvíli se ale penisu vyhýbejte. Nechte ho toužit! Orální sex není bronchoskopie. Orální sex není jen o tom, abyste si ho strčila co nejdál do krku. Pokud nejste trénovaná blowjoberka, tak si vystačíte i se “simulací”, kdy žalud penisu vedete na patro. Některé chlapi vzrušuje, když se jejich partnerka u kouření lehce dáví. Je to sexy, ale pokud vám to není příjemné, tak to nedělejte. Nezapomínejte na ruce.

Zatím co ústy stimulujete penis, tak nezapomínejte na práci rukou. Ty si mohou pohrát s varlaty, stehny, hýžděmi, břichem či prsty jemně tlačit na hráz (oblast mezi konečníkem a varlaty). Spousta pánů si nechá i přímo přes anální otvor stimulovat prostatu, ale tohle určitě nezkoušejte bez předchozí domluvy. Hrajte, sajte a užívejte si. Dejte mu najevo, že si kouření penisu užíváte. Že vám dělá radost, když vám pomalu či rychle proniká do úst. Ke hře těla zapojte i sténání. Jste přeci ta, co touží ho mít v puse.

hracky-pro-dospele

Udržujte oční kontakt

100 % dotázaných mužů miluje oční kontakt. Hrajte svou roli, ale nepřehrávejte. Orální sex si užívejte, hrajte si. Penis pevně uchopte do ruky a olizujte ho jako tu nejlahodnější zmrzlinu, která vám teče z kornoutu. Pak zasuňte do úst a sajte, i teď nezapomínejte na práci jazykem. Po chvíli můžete zase techniku změnit. Nebojte se pomoc si rukou.

Mluvte spolu. Nejen, že slova o sexu vás oba dokážou nažhavit, ale nebojte se partnera zeptat, co se mu líbí, jak by to chtěl a jak nejlépe dosáhne vyvrcholení. Předem se dohodněte, zda se vám může nebo nemůže udělat do pusy, ať nezkazíte sladký konec. Pokud nechcete polykat, tak partnerovi dovolte, aby se vám udělal na prsa. Jde se do finále Vzpomínáte na zapojení rukou? Pokud jste to neudělala doteď, tak tuhle šanci už nepropásněte.

Šlápněte na plyn. Penis je v pevném objetí rtů a pronikání do vašich úst zrychluje. Těsně před vyvrcholením je zaručeným tipem stimulace varlat či hráze. Svíjejte se, sténejte, zahrajte mu divadýlko, které chce. TIP na závěr: Překvapte ho. Který chlap by si nepřál, aby mu ho žena vyndala z kalhot a bez řečí vykouřila?

Pro Dudlu napsala: Vendula Laštovková

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: