UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak poznat zamilovaného muže

Líbí se vám nějaký muž, ale nejste si jisté tím, zdali bude vaši lásku opětovat a zdali k vám chová podobné city jako vy k němu? Jak vlastně takového zamilovaného muže poznat a co ho ohledně jeho citů prozradí?

jak-poznat-zamilovaneho-muze

(Zdroj fotky: Freepik.com)

V oblasti zamilovanosti hraje prim především řeč těla. Jaká specifika konkrétně zamilovaného muže prozradí? Změny jsou patrné v obličeji. Tváře se vyhladí a projasní. Signály vysílá i mužské obočí. To vyskočí vzhůru, objeví-lil se v mužově blízkosti žena jeho zájmu. Charakteristické jsou také doširoka otevřené oči a mírně pootevřená ústa.

Dalším signálem zamilovaného muže je to, že se snaží za každou cenu upoutat vaši pozornost. A to může být prováděno mnoha způsoby. Jedním z nich je například to, že se vás snaží kontaktovat anebo se začne chovat příliš hlučně. Povšimnout si můžete také toho, že se na vás pravidelně letmo, ale zpříma zadívá.

hracky-pro-dospele

Změny zamilovaného muže, pokud je v blízkosti žena, která se mu líbí, jsou patrné i na pokožce. Ta je totiž výrazně citlivější a pánové se tak neubrání občasným letmým dotekům na své tělo. Podle vědců si muži v takových situacích nejčastěji sahají na bradu nebo ušní lalůčky. A právě to jsou další znaky toho, že se opačnému pohlaví líbíte.

Pokud daný muž nepatří zrovna ke stydlivé části, pak se s vámi nejspíš dá do řeči. A i podle toho můžete poznat, že k vám chová určité sympatie. Že je do vás muž zamilovaný poznáte i na základě toho, že vám při rozhovoru naslouchá a vnímá vás. Také se aktivně zapojuje do konverzace.

Poté, co se trochu prolomí ledy, jsou pro zamilovaného muže specifické i časté a letmé dotyky, na základě čehož můžete usuzovat, že ho přitahujete. Nechybí ani letmé polibky na tvář nebo do vlasů. Ve společnosti je pak pro zamilovaného muže samozřejmostí, že svoji drahou polovičku drží za ruku, nestydí se za ni a svoji lásku dává na obdiv širokému okolí.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: