Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Kdo je to homosexuál?

V naší společnosti se lidé dělí do takových dvou podskupin či táborů - jedni jsou lidé, kteří tolerují/uznávají/neřeší homosexuály a nemají proti nim nic, nesměřují k nim žádné urážky. Druhá skupina je bohužel horší - jsou to lidé, kteří urážejí homosexuály (lidi na stejné pohlaví kvůli jejich orientaci).

kdo-je-to-homosexual
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Být homosexuálem je v dnešní společnosti považováno za nenormální a zvláštní - podle mě může být ale každý jaký chce. Každý má svůj život a má právo na svá vlastní rozhodnutí. Ostatním lidem do toho není absolutně vůbec nic.

I tak bohužel někteří lidé strkají nos do věcí, do kterých by strkat nos vůbec neměli. Vrchol je, když potkáte na ulici homosexuála a místo aby to neřešili, nebo nekomentovali, začnou na něj řvát a urážet ho, jako kdyby spáchal nějaký neskutečný zločin. Někteří lidé by se nad sebou měli opravdu zamyslet.

hracky-pro-dospele

Od čeho tedy máme svůj vlastní život, když o něm vlastně chtějí z neznámého důvodu rozhodovat cizí lidé? Lidé, kteří urážejí lidi s opačnou orientací, než oni, by si měli představit situaci, kdy by chtěli udělat nějaké rozhodnutí, ať už jakékoliv (třeba si obarvit vlasy, nechat si prodloužit vlasy, nechat si udělat tetování a podobně) a okolo by mu do toho všichni neustále mluvili, jak to není dobrý nápad a že by to a to dělat neměl. Potom si teprve daný člověk uvědomí, že by se mu taky na sto procent nelíbilo, kdyby mu někdo z jeho okolí nebo dokonce cizí člověk mluvil do jeho rozhodnutí a hanil ho.

Proto je dobré se starat o svůj život, o to abychom byli šťastní a neomezovali ten cizí. Projevy jako narážky na osoby s opačnou orientací, jinou barvou pleti, nebo jiné národnosti jsou totiž projevem jakési nespokojenosti člověka samotného se sebou. To je ten důvod, proč ostatní lidé řeší to, co by neměli. Svůj život mají totiž nudný a tak řeší něčí jiný.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: