Je lepší sex bez kondomu?

Určitě jste si někdy takovou otázku taky pokládali. Sex s kondomem, nebo bez? Z hlediska každého člověka můžeme dostat jinou odpověď. Kondom slouží především pro zabránění dostat sexuální chorob a před nechráněným početím. Někomu se sex s kondomem může líbit.
 
je-lepsi-sex-bez-kondomu

V dnešní době existuje tolik druhů kondomů, že už s nimi sex nemusí být takový, že se budete cítit nějak jinak, než kdyby to bylo bez něj. K dostání jsou různé varianty, dokonce existují kondomy s vůněmi a samozřejmě čím dražší kondom je, tím by měl být kvalitnější - mluvím ze své zkušenosti.

Povím vám takovou moji vtipnou historku s koupí kondomů, která vás určitě nesmírně pobaví. Jednou jsme s přítelem šli do Globusu (to je obchod v Německu) a uviděla jsem tam krabičku 21 kusů kondomů "jenom" za 7 euro. Řekla jsem si, že je to super, že je tam tolik kondomů a stojí poměrně málo. Tak jsem si tu krabičku koupila a co se stalo? Kondom praskl.
 
Proto je podle mě lepší (pokud se chcete chránit opravdu dobře) kupovat dražší kondomy za více peněz a nebo brát antikoncepci (i když na antikoncepci jsem někde slyšela i negativní ohlasy v tom smyslu, že se po jejím vysazení může třeba zhoršit pleť a tak dále, takže nevím. Možné to je, slyšela jsem to z více stran. A když už si tedy kupuji kondomy, tak vždy využiju té dražší varianty. Oblíbené bývají třeba jahodové, nebo jiné s různými příchutěmi, které krásně voní a dělají samotný akt takový více krásnější.

Někdo prostě kondomy nemusí, ale podle mě je fajn, když už zvolí nějakou výjimečnější variantu a ne prostě jen obyčejný kondom. V dnešní době už musí být určitě více příchutí, než jen jahodová. Takže i když máte sex s kondomem, můžete si ho kvalitně a dobře užít a nemusíte přitom myslet na to, že je to s kondomem. Zkuste si najít nějaké, které vám budou nejvíce vyhovovat.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: