UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kdo je bisexuál?

Asi už každý vás alespoň jednou v životě slyšel slovo bisexuál. Kdo to je a jak se v dnešní době hovoří o bisexuálech ve většinové společnosti? To vše si probereme v tomto článku mnohem detailněji.

kdo-je-bisexual

Bisexuál je člověk, který je orientovaný na obě pohlaví. V naší společnosti je "normální", že člověk má být orientovaný na opačné pohlaví. V tomto případě je to ale vlastně jedno - bisexuálovi nezáleží na tom, zda bude jeho partnerem žena, nebo muž. Naše společnost na to pohlíží skrz prsty - a většina to odsuzuje. I když je vlastně každého věc, na jaké pohlaví bude orientovaný a jakého bude mít partnera.

Ve svém okolí znám spoustu lidí a většina je ta "normální". Znám i takové , co podle dnešní společnosti "vybočují z davu" a jsou to podle mně úplně normální lidí jako ostatní - akorát jsou prostě něčím jiní. Divím se, že v dnešní době plné novinek a trendů je to problém. Co je komu do toho, kdo je jaký? Pokud tím neobtěžují okolí, mám za to, že nedělají nic špatného.

Každý člověk si vybírá svou životní cestu, s kým bude, co bude dělat, co ho baví a tak dále. Lidi, co ostatním mluví do života, považuju já osobně za lidi, kteří nemají co na práci, řeší ostatní a mají příliš nudný život - měli by ale řešit primárně ten svůj. A i když jim třeba vadí, že takové lidi potkávají, odsuzují je, neměli by je žádným způsobem obtěžovat, pokřikovat na ně, nebo je diskriminovat. To už mi přijde za čárou.

Jsou to lidi jako my a v mnoha případech je mnohem lepším kamarádem a partnerem bisexuál, než normální člověk - ale to je názor každého z nás. Udělejte si obrázek sami. Ale prosím vás - když už někoho takového potkáte, neodsuzujte ho hned. Známé přísloví, že láska si nevybírá, je opravdu pravdivé. Často se totiž zamilujeme do někoho, do koho bychom to ani ve snu nečekali.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: