UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kdo je masochista?

Setkali jste se s osobou, která byla masochista? Zdá se vám, že ne? Mohli jste se splést nebo jste o tom třeba vůbec nevěděli. Tato osoba miluje pocit, když je jí ubližováno. Jedná se o sexuální prožitek. Jde tedy o slovo v sexu.

kdo-je-masochista
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Tuto bolest jim způsobuje jiná osoba a pro masochistu to má úžasný prožitek. Proč tomu, ale tak vlastně je? Kdo má pravidelně sex nebo ho už vyzkoušel tak zajisté také ví, že by to byla docela nuda kdybyste nevyzkoušeli něco nového. Trošku vášně kdy vás váš partner drží za vlasy nebo vám drží ruce a vás to navíc vzrušuje? Nemusíte být rovnou masochista. V této chvíli jde o vzrušení, které je pro každého nastavené jinak. Co se líbí vám se nemusí líbit třeba někomu jinému. Každý jsme jiný, ale většinou tichá voda břehy mele. Myslíte si tak, že třeba vaše sousedka nemá v posteli ráda něco tvrdšího? Vypadá jako kdyby neuměla do pěti počítat, je klidná a tolik nemluví?

hracky-pro-dospele

Tito lidé se uvolňují právě v ložnici kde jsou sami s sebou. A tím se také nemusí tolik předvádět jako někdo kdo není spokojen nebo nemá takové potřeby. Masochista navíc podstupuje rád i bolest psychickou a užívá si jí. Tento typ člověka není ojedinělý a ve vašem okolí nebo třeba i ve vaší práci je alespoň jeden. Nechceme vás tímto strašit třeba nikdo takový tam zrovna není, ale jsou tací lidé mezi námi. Dalším typem jsou třeba nymfomanky. Ano tyto ženy neustále vyžadují sex, protože si nemohou pomoci.

Je to pro ně jako droga. Už jste někdy viděli tlustou nymfomanku? My zatím ne, protože právě sexem se kalorie velmi rychle a dobře spalují. I hubené ženy nemusí rovnou držet dietu, ale také si mohou užívat i třeba hodinového sexu, protože jim to dělá dobře. Nejsou ten muži kdo miluje sex. V naší společnosti je to brané stále zvláštně. Muži jsou uznávanými a rádi se tím chlubí, oproti tomu ženy si to raději nechávají pod pokličkou.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: