Jak najít bod G?

Bod G je opředen tajemstvím. Není to ještě tak dávno, kdy si lidé mysleli, že se jedná o mýtus a nic takového jako bod G v podstatě ani neexistuje. Mám pocit, že tento výrok vzniknul po jeho neúspěšném hledání. Naštěstí v době internetu už víme nejen to, že opravdu existuje, ale taky kde přesně ho hledat a jak ho stimulovat. Přečtěte si můj článek o něm a s trochou šikovnosti můžete sebe nebo třeba svoji partnerku překvapit už dnes.

jak-najit-bod-g

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Ještě předtím, než se dáme do jeho hledání, pojďme se prokousat trochou podstatné teorie. Ale nebojte se, neunudím vás, a přejdeme hned k praxi. Bod G je pojmenován podle německého doktora Ernsta Gräfenbergera, který jako první upozornil na erotický potenciál tohoto výstupku ve vagíně. A to v roce 1950. Každopádně o něm věděli lidé už dříve. Uvádí se, že už indiáni s ním “uměli pracovat”.

Tak a teď přejdeme k očekávané praktické části. Kde ho tedy najít? Začněte s hledáním, když je žena vzrušená. Vsuňte celý ukazováček do vagíny a ohněte ho směrem ke břichu vaší partnerky. Zkuste prozkoumat okolí. Zastavte se na místě, které je jiné než okolí. Bod G je v podstatně ekvivalent mužské prostaty. Je veliký zhruba jako mince, má houbovitý charakter a na rozdíl od okolní tkáně je drsnější. Nachází se za stydkou kostí na přední straně pochvy a to zhruba 4 - 5 centimetrů od poševního vchodu.

hracky-pro-dospele

Začněte bod G stimulovat. Nebuďte agresivní, ze začátku kolem něj kružte nebo na něj lehce tlačte. Ptejte se vaší partnerky, jestli jsou jí doteky příjemné. Kromě vašich prstů můžete přizvat na pomoc i speciálně zahnuté vibrátory, které jsou přímo určené na stimulování bodu G. A pokud máte správně zahnutý penis, tak ani vibrátor potřebovat nebudete.

Při dráždění bodu G můžete zároveň lízat nebo prsty dráždit i klitoris. Díky této úžasné kombinaci zažije vaše partnerka neskutečně silný orgasmus. A nebuďte překvapení ani když začne stříkat. Zkrátka a dobře, jeho hledání se opravdu vyplatí.

Pro Dudlu napsala: Nikki L.

Vyberte si na Dudlu erotické hračky a zábavu pro dospělé: