UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kdo je to heterosexuál?

Asi všichni známe toto slovo. Skutečně ale známe i jeho význam a co vlastně znamená? V tomto článku se to dozvíte, tak pozorně čtěte dál. V naší společnosti máme takový (řekla bych) nešvar - odsuzovat lidi podle orientace na pohlaví. Neříkám, že všichni, ale nějací lidé ve společnosti takový nešvar mají.

kdo-je-to-heterosexual
 
(Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Být heterosexuální totiž znamená být na opačné pohlaví - to znamená mít za partnera pouze opačné pohlaví dané osoby. Čím dál více mi přijde, že většinová společnost není tolerantní vůči orientacím na jiné pohlaví. Je to tak už dlouhou dobu - přitom moc nechápu proč. Vždyť člověka nemůžeme posuzovat jen podle orientace, nebo podle barvy pleti. Podle mě je u člověka nejdůležitější a nejvíce rozhodující jeho charakter a srdce.
 
Paradoxně si někdy můžete více rozumět s takzvaným "podivínem" odsuzovaným společností (tedy třeba homosexuálem), než člověkem orientovaným na opačné pohlaví. Každý z nás to ale cítí jinak.
 

hracky-pro-dospele

Pokud někdo má určitý názor, že se s homosexuálem kamarádit a bavit nebude, je to pouze jeho rozhodnutí. Pokud ho ale kvůli jeho orientaci začne šikanovat, terorizovat, nebo urážet, tak už to v pořádku není. Nikdo nemá právo trápit člověka kvůli jeho orientaci. A víte, jak se to říká? Mám na mysli to známé přísloví ... Svoboda jednoho končí tam, kde končí svoboda druhého. To znamená to, co jsem uvedla výše. A je dobré se tím řídit.
 
Ať už je člověk jakýkoliv, pořád je to originál a každý z nás je originál. Někdo má bílou pleť, někdo snědou, někdo má pihy, ... Ale na tom vůbec nezáleží. To, co je v charakteru člověka a v srdci je to nejdůležitější. Proto se nenechte svést názory dnešní společnosti a mějte každý svůj názor. A taky neodsuzujte člověka kvůli věcem, jako je vzhled, nebo barva pleti. Ty o kvalitě člověka opravdu vůbec nerozhodují.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: