UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Tipy na erotické filmy

Erotické filmy zbožňuji kvůli svojí lásce k sexu. Ráda se na ně dívám jak sama, tak se svým partnerem. Je to nejspíš můj nejoblíbenější filmový žánr. Porno mám taky moc ráda, ale erotické filmy jsou samozřejmě důmyslnější, esteticky propracovanější a smyslnější.

tipy-na-eroticke-filmy

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Když se řekne erotický film, tak se jako první vybaví spoustě lidem nejspíš trilogie 50 odstínů. Kupodivu jsem si tento film nikdy příliš neoblíbila. Přijde mi prvoplánový, nereálný a nezajímavý. Ani knižní zpracování mě moc nenadchnulo. Proto jsem ho do tipů na erotické filmy nezařadila. Ale nebuďte smutní; mám pro vás daleko zajímavější filmy, při jejichž erotických sccénách se rozhodně nažhavíte.

Mým nejoblíbenějším filmem, který je nabitý erotikou, je Lolita. Ovšem druhá zfilmovaná verze z roku 1997 s Jeremy Ironsem a Dominique Swain v hlavních rolích. Erotické napětí mezi nimi by se dalo krájet. Navíc milostný poměr mezi starším mužem a nezletilou dívkou má v sobě něco zakázaného, nebezpečného. Milostné scény jsou velice smyslné, ale ne vulgární. Film vychází ze stejnojmenné knížky Vladimira Nabokova, ale musím přiznat, že filmová verze je daleko poutavější než knížka. A to je co říct, protože většinou to mám přesně naopak.

hracky-pro-dospele

Dalším filmem, který stojí za zhlédnutí je drama Nevěrná. Podobně jako Lolitu i tento film režíroval Adrian Lyne. Umí skvěle zachytit sexuální napětí mezi herci a napětí celkově. Přitažlivá Diane Lane a sexy Olivier Martinez vás rozhodně nenechají chladnými. Strhnou na sebe veškerou pozornost. Richard Gere, který hrál prim v Pretty Woman, je v tomto filmu odstaven na druhou kolej. Možná se i vy ve filmu najdete, protože jste i vy možná vyšli ze stereotypu a našli jste si nějakou nebezpečnou známost a byli nevěrní. Nebo jste o tom alespoň uvažovali. Ať tak či tak, film si rozhodně zaslouží vaši pozornost.

Když už jsme u nebezpečných známostí, do třetice všeho dobrého bych doporučila film Velmi nebezpečné známosti. I když je film už více než 20 let starý, je stále sexy i v dnešní době. Zlatá mládež v něm prožívá různá sexuální dobrodružství. Některá z nich jsou zakázaná, jiná jsou lehce naivní až nevinná. Zajímavá zápletka protkaná spoustou milostných scén je skvělou kombinací pro kvalitní erotický film. Mimochodem, ikonická líbací scéna mezi Sarah Michelle Gellar a Selmou Blair patří mezi top nejžhavější scény ve filmu.

A co vy? Znáte tyto filmy? Máte je rádi? Nebo dáváte přednost nějakým jiným?

Pro Dudlu napsala: Nikki L.

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: