UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak na masturbaci penisu?

Masturbace je součástí každého zdravého sexuálního života. A to i za předpokladu, že máte stálého partnera. V tomto článku zjistíte, jak masturbovat a jaké techniky vyzkoušet. Zjistíte, že honění penisu není jen o pohybu nahoru, dolů a postupném zrychlování až k ejakulaci. Můžete si ho okořenit i jinými praktikami. Ty udělají z obyčejného zážitku neobyčejný.

jak-na-masturbaci-penisu

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Začneme klasickým honěním. Sevřete v ruce pevně, ale jemně penis a pohybujte s rukou nahoru a dolů. Experimentujte s tempem, pevnosti sevření. Můžete také kroutit rukou jako byste otevírali a zavírali hrdlo láhve.

Při masturbaci byste neměli opomíjet také ostatní části penisu jako je žalud. Přejíždějte po žaludu dlaní nebo prsty. Žalud je velice citlivá část penisu, proto buďte na něj obzvlášť opatrní. Aby pohyb lépe klouzal, sáhněte po lubrikačním gelu, který bude imitovat vlhkost vagíny. Ruka pak bude po něm lépe klouzat. Zaměřte se také na uzdičku, kterou jemně třete palcem nebo více prsty.

Součástí penisu jsou samozřejmě i často ignorované koule. A přitom se s nimi dá skvěle hrát. Zkuste je jemně masírovat, mnout nebo za ně tahat. Někdo preferuje taky lehké poplácání. Koule jsou podobně jako žalud dost citlivé, proto k ni také přistupujte s citem.

hracky-pro-dospele

Během honění zkuste taky masírovat hráz nebo konečník. Před výstřikem na jednu z těchto částí těla jemně zatlačte. Dočkáte se naprosto bouřlivého orgasmu.

Experimentovat můžete nejen s penisem a jeho částmi, ale saké s oddálením orgasmu. Když už budete cítit, že přichází, přestaňte s honěním na pár sekund. Až náběh pomine, pokračujte s honěním. Takhle to udělejte ještě dvakrát třikrát a pak si dovolte vyvrcholit. Orgasmus bude daleko větší a výstřik intenzivnější. Kromě těchto benefitů oddálení orgasmu působí dobře na zdraví penisu a podporuje lepší erekci. To oceníte zejména při sexu.

Jestliže vám přijde honění pořád nuda, podívejte se na různé erotické hračky. Poslední dobou jich pro muže přibývá stále více a více. Skvělým společníkem je Satisfyer pro muže, erekční kroužky, různá honítka imitující vagínu, zadeček nebo pusu. Odvážnější si mohou objednat dokonce nafukovací pannu.

Na závěr napíšu ještě jednu radu. Nezáleží na tom, jak to mají rádi ostatní. Musíte poznat, jak to máte rádi vy osobně. Experimentujte sami se sebou. Čím lépe budete znát vaše tělo, tím snadněji pak můžete instruovat vaše partnery/partnerky při sexu.

Pro Dudlu napsala: Nikki L.

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: