Jaký je sex na veřejnosti?

Sex na veřejnosti je naprosto úžasný zážitek. Kdo ho ještě nezkusil, ten by to měl honem rychle napravit. Navíc nadcházející léto k sexu mimo postel přímo vybízí! V tomto teplém počasí totiž stačí jen vyhrnout šaty nebo nakasat sukni a můžete jít rovnou na věc.

jaky-je-sex-na-verejnosti

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Musím se přiznat, že s mým bývalým přítelem jsme sex na veřejnosti praktikovali celkem pravidelně. Pořídili jsme si dokonce notýsek, do kterého jsme si zapisovali místa, na kterých jsme se sexu oddávali. Nemůžu zapomenout na prstění v tramvaji, sex v kostele nebo sex na záchodcích během maturitního plesu jeho sestry. Když to prostě na nás přišlo, neměla jsem zábrany. Teprve s věkem jsem se ale dozvěděla, že jsme měli štěstí, že jsme nikdy neměli oplétačky s policií. Jak a kde mít sex na veřejnosti tak, abyste nedostali pokutu až do výše 5 000 Kč, která vám reálně hrozí pakliže provozujete sex na veřejnosti?

Na začátek je třeba zmínit místa, kterým je třeba se podle zákona vyvarovat. Rozhodně by to neměla být místa s vysokou koncentrací lidí a především dětí. Neměl by vás primárně nikdo vidět. Vyhnout byste se také měli pietním, kulturním, historickým nebo sportovním místům. Před sexem na veřejnosti taky zmapujte kamerový systém ve městě. Pokud vás nikdo nenahlásí, tak záznam z kamer bude smazán. Horší by to bylo v případě, že by vás někdo nahlásil. V tom případě by se musel záznam projít.

hracky-pro-dospele

Otázka teď tedy zní, kde sex na veřejnosti provozovat?

Zkuste to třeba v parcích, v menších uličkách, u jezírek nebo přímo v nich, na záchodcích restaurace, v kupé vlaku (většina se dá zamknout), na záchodcích v letadle, ve výtahu apod. Můžete se taky zeptat svých známých, o kterých víte, že si sexem na veřejnosti rádi okořeňují svůj milostný život, a poprosit je o doporučení vhodného místa. Nebo můžete být spontánní a vyzkoušet nějaké místo bez přemýšlení třeba na společné cestě z baru domů.

Pokud se bojíte nachytání, vyberte si pro sex takový čas, kdy nemáte moc šanci, abyste natrefili na ostatní lidi. Ideální máte pozdní večer nebo velmi časné ráno.

Jestli byste si rádi dopřáli sex před zraky ostatních, ale bojíte se, abyste neměli problémy s policií a zákonem, doporučuji si vyhledat seznamy swingers párty ve vašem okolí.

Pro Dudlu napsala: Nikki L.

Vyberte si na Dudlu erotické hračky a zábavu pro dospělé: