UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Tipy na erotické SMS?

Erotické SMS jsou způsobem, jak okořenit váš milostný život. Pokud chcete svého partnera svést, měli byste použít erotické SMS. Dáte tím také najevo, že vám na ní záleží a že se zajímáte o její tělo.

tipy-na-eroticke-sms

Erotické SMS jsou skvělým způsobem, jak okořenit váš vztah s partnerkou. Mohou vám oběma pomoci uvolnit se po práci, nebo si je jednoduše pošlete, když se vám stýská. Lze je použít v nejrůznějších situacích. Pokud se cítíte nemravně, nudíte se nebo se s nimi prostě jen chcete pobavit. Existuje mnoho různých způsobů, jak lze erotické textové zprávy použít ke zpestření vašeho vztahu.

Pokud chcete někoho svést, pak je posílání erotických textových zpráv jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout. Dají jim najevo, že po nich někdo touží, a díky tomu se budou cítit dobře a budou spokojeni se svými životními rozhodnutími i se vztahem s vámi! Jestli chcete být kreativnější, proč jim nezkusit poslat nemravnou básničku? Můžete ji dokonce napsat sami, pokud si myslíte, že je to romantičtější než použít něco z internetu! Můžete také zkusit napsat dopis, ve kterém mu/jí sdělíte, co pro vás znamená.

hracky-pro-dospele

6 tipů jak psát erotické SMS

  1. Buďte krátcí a sladcí. Dlouhé texty jsou nudné a mohou působit odpudivě.
  2. Používejte tučný text, aby vynikla důležitá slova, ale nepoužívejte tučný text příliš často, protože vypadá neprofesionálně a špatně se čte.
  3. Nepoužívejte velká písmena, pokud na někoho nekřičíte! To je podobné jako používání celého tučného textu, protože je to považováno za neprofesionální a špatně čitelné.
  4. Emotikony používejte střídmě, pokud vůbec! V malých dávkách mohou být roztomilé, ale pokud je budete používat příliš často, budou působit dětinsky nebo otravně (spíše než koketně).
  5. Dbejte na to, aby smajlíky odpovídaly kontextu konverzace; není třeba používat smajlíky, když mluvíte o něčem vážném, jako je politika nebo náboženství!
  6. Nebojte se zkoušet nové věci! Zkuste poslat textovou zprávu s nečekaným tónem nebo tématem - možná dokonce něco, co může působit hloupě nebo trapně - jen proto, že vás to rozesměje nebo vašeho partnera nadchne pro to, co by se mohlo stát dál...

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: