UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Tipy na italské erotické filmy

Znáte italské erotické filmy? Pokud můžete, zkuste se podívat alespoň na jeden z nich v italštině. Soundtracky jsou často velmi dobré a jsou v nich někteří herci, kteří se proslavili pouze rolemi v erotických filmech, jako například Arthur Kennedy, který hrál v několika filmech režiséra Joea D'Amata.

tipy-na-italske-eroticke-filmy

Nejznámějším režisérem je pravděpodobně Joe D'Amato (jehož jméno uvidíte na obálkách mnoha těchto filmů), ale existují i další režiséři, kteří natočili skvělé erotické filmy, jako například Antonio Bido nebo Olvido Gara.

Některé filmy jsou natáčeny na místě nebo mají krásné lokace (jako například ta výše). Mohou vypadat jako cestovní reklamy nebo turistická videa! Nejde v nich však jen o to, ukázat krásná místa, ale také o to, ukázat krásná těla!

Dějová linie obvykle zahrnuje někoho, kdo prochází nějakým druhem sexuálního probuzení nebo je sváděn k sexu jinou osobou (která může, ale nemusí být nakonec padouch).

Je v nich také mnoho příběhů o prostitutkách a jejich klientech, díky čemuž působí realisticky (nebo alespoň věrohodněji než mnohá americká porna!).

hracky-pro-dospele

Nejvýznamnějším filmem tohoto žánru je kontroverzní Salò o le 120 giornate di Sodoma (Salò aneb 120 dnů Sodomy) režiséra Piera Paola Pasoliniho.

Film byl uveden v roce 1975, ale jeho děj se odehrává v roce 1944 během druhé světové války. Příběh sleduje skupinu mladých italských fašistů, kteří unesou 18 mladistvých a podrobí je mučení, znásilňování, mrzačení a vraždění ve snaze vytvořit dokonalý fašistický stát.

Film je od svého uvedení kontroverzní kvůli grafickému zobrazení násilí, sexuální zvrácenosti a extrémnímu sadismu.

Byl označován za nejkontroverznější film všech dob. Po svém uvedení byl v několika zemích dlouhá léta zakázán, ale nyní byl přehodnocen a je považován za jedno z nejvýznamnějších děl evropské kinematografie všech dob.

Film byl v Itálii dlouhá léta zakázán a dodnes nebyl uveden bez cenzury v televizi ani vydán na DVD. V roce 1975 však získal Velkou cenu na filmovém festivalu v Cannes.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: