UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Tipy na japonské erotické filmy

Určitě jste už slyšeli, že Japonsko má vysokou sexuální touhu, ale věděli jste, že tato země produkuje více filmů pro dospělé než kterákoli jiná země? Je to pravda! Japonský filmový průmysl existuje již více než 100 let, ale jeho skutečný rozmach nastal po druhé světové válce, kdy byli japonští filmaři ovlivněni americkou kulturou.

tipy-na-japonske-eroticke-filmy

Začali natáčet filmy, které napodobovaly Hollywood, ale s orientálním nádechem - a to do té míry, že se některé z nich staly slavnými samy o sobě. Pokud jste připraveni prozkoumat tento vzrušující svět japonských erotických filmů, zde je několik tipů, které vám pomohou začít.

Nejprve si povězme, co japonské erotické filmy nejsou

Nejsou to jen softcore porno nebo "novácké" filmy. V Japonsku existuje mnoho žánrů filmů pro dospělé, včetně dramat, komedií a dokonce i muzikálů. Příběhy mohou být jednoduché nebo složité, mohou v nich vystupovat profesionální herci nebo amatéři, mohou být heterosexuální nebo homosexuální, mohou obsahovat skutečný nebo simulovaný sex (nebo obojí).

hracky-pro-dospele

Probereme si, jak tyto filmy v angličtině najít

K dispozici je několik možností. Můžete si půjčit DVD od online prodejců, jako je Amazon nebo Netflix, a to tak, že vyhledáte "Japanese adult movies", "Japanese erotica" nebo jednoduše "Japanese sex". Nevýhodou tohoto přístupu je, že mnoho titulů nebude k dispozici na DVD (mohou být vydány pouze na VHS) a některé nemusí mít anglické titulky (což může ztěžovat jejich sledování).

Zde jsou některé z nejznámějších japonských erotických filmů

  • Inoshika Ochaya (1935) - Tento film je považován za první erotický film japonského režiséra. Natočil ho režisér Kaneto Šindo podle románu Šintaro Išihary o ženě, která se zamiluje do svého nevlastního syna. Do kin byl uveden pod názvem "Mladá manželka" nebo "Starší bratr" podle toho, ve které zemi byl uveden.
  • Hříchy fleshapoidů (1965) - Tento film, který režíroval Mamoru Watanabe, je považován za jeden z prvních příkladů japonské sci-fi erotiky a vystupují v něm dvě mimozemšťanky, které sestoupí z nebe.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: