Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Kdo je pragmatik?

Každý člověk je jiný, protože kdybychom byli naprosto stejní tak by byl ten život asi nudný. Jak, ale charakterizovat člověka, který je pragmatik? Máte ve své práci kolegu nebo kolegyni, který nevěří ničemu co není osvědčené? Musí to být ověřené, proto se tedy tento člověk dívá na věci tzv. z praktického hlediska. A co, když jste to právě vy, ale nechcete si to stále ještě připustit? Zkuste se nad tím zamyslet, a třeba se o sobě něco zjistíte.

kdo-je-pragmatik

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Další charakteristiky lidí jsou různé. Slova, které je vystihují okolo nás kolují dnes a denně. Kdo je takový flegmatik, cholerik, sangvinik, cynik? Ano toto rozdělení je velmi zvláštní. Může tedy v domácnosti žít žena, která bude typickým cholerikem s mužem co bude naprostý opak, a tím tedy nyní myslíme flegmatika?

I tyto domácnosti mohou fungovat a jsou z nich také i šťastná manželství. Ale co dělat, když se setkají dvě stejné osobnosti, které si navíc tak názorně nastavují vzájemné zrcadlo ve svém chování? Vše je vždy o kompromisu.

antistresove-hracky

Je to stejné jako kdyby jste se neustále dívali na horoskopy a podle toho se také řídili. Proč k sobě nepatří Býk a Beran? Nebo jsou pro sebe ideální Ryba a Kozoroh? Mnoho žen si také pořizuje knihu na celý rok o svém znamení, a pečlivě si tak studuje každý měsíc ve kterém se má stát zázrak. Nebo snad některé chodí pravidelně ke své kartářce, ale splnilo se vám to co vám předpověděla?

Pokud ano, tak na tom možná něco bude. Pakliže ne a neustále jen vyhazujete peníze poté se zamyslete nad tím zda si život vlastně neorganizujete vy. Každý má svobodné rozhodnutí a nikdo nás nemůže do ničeho nutit. Velkou roli také hraje to jak se k ostatním chováme, co od života očekáváme a jestli se k výzvám stavíme čelem. Proto je dobré se ihned z nových věcí nehroutit, ale zkusit se na ně podívat tak trochu s nadhledem. Usnadníme si tím také náš život.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si antistresáky:

Pokračujte v čtení blogu: