UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je a jak zrušit skylink?

Oblíbili jste si nejrůznější internetové vysílání? Takových poskytovatelů je v rámci České republiky hned několik. Jedním z nich je i Skylink. Zajímá vás, co je a jak zrušit skylink?

co-je-a-jak-zrusit-skylink

Skylink patří mezi oblíbené poskytovatele satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice. Velkou výhodou je především to, že nabízí 100 % pokrytí. O velké oblibě svědčí i téměř 200 000 zákazníků, kteří si mohou vybírat ze spousty placených televizních programů. Velká část z nich se navíc pyšní i HD kvalitou, takže si předplatitelé této služby mohou užít film se vším všudy.

Začít využívat služeb Skylink je velice jednoduché. Kromě zaplaceného předplatného je nutné mít ještě satelitní vybavení a zajistit si jeho odbornou instalaci. Pak už si jen vyberete z ceníku možnost, na jakou dobu si službu předplatit a je to.

Jak ovšem postupovat, pokud vám už tato služba z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, a vy ji potřebujete zrušit? Záleží na tom, jaký typ smlouvy a za jakých podmínek ji máte uzavřenou. Jednou z možností je zaslat písemné odstoupení od smlouvy, a to na adresu poskytovatele služby.

Další možnost je takové odstoupení zaslat elektronickou cestou, a to vyplněním formuláře přímo na internetových stránkách Skylink. Online můžete službu Skylink zrušit v případě, že jste si jej pořídili ve výhodné akci za 1 Kč nebo pokud patříte mezi původní zákazníky T-Mobile Televize. V takových případech jste totiž vázáni smlouvou, o jejíž ukončení je nutné požádat písemně, potažmo elektronicky.

Pokud máte Skylink za standardní cenu, pak se vás odstoupení od smlouvy netýká. V takovém případě vám jen po vypršení předplatného přestanou programy fungovat a vy se již dále nemusíte vůbec o nic starat. Nemusíte se ani obávat toho, že by vám tím vznikl nějaký dluh či hrozily sankce a pokuty.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: