Co je iPrima účet?

Sledujete rádi nejrůznější filmy, seriály, zpravodajství nebo hudební pořady? S iprima účtem je můžete mít doslova na dosah ruky a užít si je tak opravdu naplno přímo ve vaší televizi, notebooku, tabletu nebo na mobilním telefonu. Co je iprima účet, kolik vás to bude stát a co vám jeho používání nabízí? Založení účtu a iprima je naprosto jednoduché a zabere vám jen pár okamžiků. Tato registrace vás navíc nebude nic stát.

co-je-iprima-ucet

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Iprima účet vám zajistí videa v HD kvalitě u vybraných pořadů, filmů a seriálů. Navíc oceníte i možnost historie a automatického ukládání videí, která jste nedokoukali. Registrace na iprima účtu vám zajistí pořádnou dávku pořadů, seriálů a filmů českých i zahraničních. Registrace do tohoto účtu je navíc zcela zdarma. Získáte tak účet pro všechny kanálové weby televize Prima jako je Prima, Cool, Max, Krimi, Zoom, Love, Show a Star. Díky uživatelskému účtu získáte lepší způsob nabízeného obsahu a i zajímavější zážitek.

Videoarchiv na iprima vám přináší nonstop legální přístup k nekonečnému množství pořadů, seriálů a filmů, a to z vašeho mobilního telefonu, tabletu, počítače, či televize připojené k internetu. Pro sledování na televizi můžete využít i možnost propojení mobilního telefonu s televizí. Stačí jen mít v mobilu nainstalovanou aplikaci.

Některé služby na iprima jsou také zpoplatněné. Konkrétně je to možnost shlédnutí dalšího dílu seriálu dopředu, tedy ještě dříve, než bude odvysílán v televizi. Za tuto možnost pak můžete zaplatit třeba prostřednictvím SMS zprávy nebo platební kartou.

Vyberte si jednoduše pořad, film nebo dokument podle názvu nebo žánru. Podle toho, co budete na iprima sledovat vám navíc budou doporučovány i další pořady, které by se vám mohli líbit a zaujmout vás. S účtem iprima už vám zkrátka nic neuteče.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: