Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Co je made in prc?

Už jste slyšeli slovo prc? Víte, co to znamená? Made in p.r.c. je čínský výrobce zboží, většinou elektroniky, které se vyváží do jiných zemí světa. Tento termín se používá pro označení výrobků vyráběných čínskými společnostmi v rámci hranic Číny, včetně Hongkongu a Macaa, které jsou rovněž součástí Čínské lidové republiky.

co-je-made-in-prc

Výraz "Made in p.r.c." mohou používat společnosti, které vyrábějí výrobky ve vlastních továrnách, nebo ty, které zadávají výrobu továrnám nacházejícím se v hranicích země.

Společnosti, které vyrábějí své zboží tímto způsobem, se mohou rozhodnout používat toto označení, protože díky němu zákazníci vědí, odkud jejich výrobky pocházejí a zda byly před prodejem spotřebitelům na celém světě testovány pro účely kontroly kvality. Společnosti sídlící mimo Čínu nemusí toto označení na svých výrobcích používat, pokud nechtějí.

Mnoho výrobců se však pro něj rozhoduje, protože jim umožňuje odlišit se od konkurence, která toto označení na svém zboží nepoužívá, a také se identifikovat jako etická společnost, která se stará o potřeby a přání svých zákazníků při nákupu pro sebe nebo své rodinné příslušníky.

Označení "Made in p.r.c."lze nalézt téměř na každém zboží pocházejícím z této země, včetně oblečení, potravin a elektroniky. Štítky jsou často natištěny na visačkách nebo našity na oblečení, aby spotřebitelé snadno zjistili, odkud jejich zboží pochází.

Co vyrábí pod značkou p.r.c

Made in P.R.C. je čínský výrobce zboží. Vyrábí za použití nejmodernějších technologií a materiálů, které jsou k dispozici v Číně.

Největším produktem "Made in P.R.C." jsou kvalitní kancelářské potřeby, které jsou dodávány do celého světa a jsou známy svým vysokým standardem, jako například papírové tašky s logem, papírové pytlíky pro pracovníky nebo čisticí prostředky pro domácnost, elektronika, oblečení a další.

Made in P.R.C. je osvědčená a renomovaná firma s bohatou tradicí na poli průmyslu od roku 2007.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: