UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je Netflix a jak funguje?

Určitě jste všichni slyšeli o předplacené platformě, kde můžete sledovat svoje oblíbené filmy a seriály, která se jmenuje Netflix. Pojďme si o této platformě říci něco více. Proč si spousta lidí platí za Netflix, když může najít spoustu seriálů na internetu? No protože je to pohodlnější. Netflix má hodně filmů a seriálů na jednom místě, to znamená, že stačí jen vyťukat to, co zrovna hledáte a můžete to během pár minut začít sledovat.

co-je-netflix-a-jak-funguje
 (Zdroj fotky: Freepik.com)

Poplatek za Netflix je měsíční a myslím si, že se pohybuje okolo 120-200 korun, bohužel si teď nejsem jistá. Na Netflixu si dokonce můžete založit více účtů (například pokud i vaše rodina chce mít Netflix, můžete mít jednotlivé účty a nemusíte je mít propojené).

A jaký je můj názor na Netflix?

Úplně jednoduchý. Netflix je sice fajn platforma, která má určitě I budoucnost, ale většina mých oblíbených filmů tam bohužel není, takže bych ji asi úplně nevyužívala. To ale neznamená, že vám se líbit nebude a nenajdete tam, co potřebujete. Je to čistě jen můj osobní názor.

Netflix využívá opravdu hodně lidí. Některé filmy jsou třeba jen na Netflixu a na internetu je naopak nemusíte najít, což bývá velkou výhodou u takových předplacených platforem. Určitě stojí za to do ní zainvestovat, pokud rádi máte oblíbené filmy na jednom místě a nevadí vám drobný měsíční poplatek.

Já jsem Netflix nikdy neměla. Až teď, když žiji s přítelem, ho máme. Ale z větší části ho využívá stejně přítel, protože já tam moc filmů nemám. Přítel rád sleduje většinou horory a těch je tam opravdu dostatek, takže si v podstatě přijde na své a je s Netflixem hodně spokojený. Je tedy na každém, jestli si Netflix předplatí, nebo ne. Můžete to ale zkusit i jen tak na zkoušku, jestli vám bude Netflix vyhovovat a uvidíte sami, jak se vám Netflix zalíbí.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: