UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je smart televize?

Dnešní doba přeje nejrůznějším moderním technologiím. To lze pocítit nejen v oblasti mobilních telefonů, ale také televizí. Svoje místo na výsluní si tak získali tzv. smart televize. Co je smart televize a k čemu všemu ji můžete využít?

co-je-smart-tv

Smart televize je tzv. chytrý televizor, který oproti běžné televizi nabízí spoustu vychytávek a funkcí navíc. Jedná se o televizi, která vám kromě sledování pořadů ve vysílacím čase nabízí i možnost online zábavy.

Smart televize je typ zařízení, které má v sobě operační systém. Díky tomu tak svým majitelům může nabídnout mnohem atraktivnější obsah než jen klasické televizní vysílání. A k čemu všemu se vlastně dá taková chytrá TV využít? Můžete na ní jednoduše surfovat na internetu, spouštět různé aplikace, sledovat videa a další.

Smart TV se pomalu ale jistě stávají běžným standardem všech domácností. Nabízí kvalitní rozlišené, jsou velké a díky tomu tak sledování filmů na nich přináší naprosto nový a fascinující zážitek. Potěší vás i svým inteligentním a intuitivním ovládáním, díky čemuž tak jednoduše naleznete přesně takový obsah, který chcete sledovat.

Většina smart televizí obsahuje již několik nainstalovaných aplikací. Jsou jimi například streamovací služby, jako je Netflix, HBO GO, Voyo a další oblíbené internetové televize, u jejichž sledování se obejdete bez set top boxu a nabízí kvalitní obsah pro celou rodinu.

Smart televize se dají využít i k tzv. streamování. Jednoduše k nim připojíte notebook, mobilní telefon nebo tablet a můžete v reálném čase obsah z těchto zařízení přenášet na televizní obrazovku.

Na trhu je v současné době dostupná dlouhá řada nejrůznějších modelů smart TV, které se liší operačními systémy, uživatelským rozhraním a dalšími parametry. Můžete si tak vybrat přesně takový model, který vám vyhovuje.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: