Vyhledávač pracovních nabídek Jooble

Jooble je pracovní portál, který byl vytvořen za jediným účelem – pomoct vám najít vysněnou práci. Proč trávit hodiny pročítáním inzerátů, když je můžete během několika sekund prohledat? Na webu Jooble naleznete všechny nabídky volných pracovních míst. Nyní můžete najít všechny aktuální pracovní nabídky v České republice na jediném webu – na Jooble!

jooble-dudlu

Jooble je chytrý vyhledávač práce. Je to dáno tím, že Jooble používá speciální vyhledávací algoritmus. Jooble nepotřebuje uchovávat údaje ve vlastní databázi, dokáže je totiž bleskurychle vyhledat. A dělá to lépe než kdokoliv jiný.

2715 pracovních portálů na jednom místě

Jooble v mžiku prozkoumá více než 2715 pracovních portálů v České republice, takže při hledání svého vysněného zaměstnání neztratíte ani minutu navíc. Jooble byl vytvořen tak, aby maximálně šetřil váš čas a úsilí, abyste při zadáni jednoho vyhledávacího dotazu ihned nalezli práci, která vám bude stoprocentně vyhovovat.

Inovace je standard

Tým Jooble trvale pracuje na zlepšování služby. Neustálé přidávání nových funkcí a možností, jak vám hledání nové práce usnadnit, je samozřejmostí. Máte-li návrhy či doporučení týkající se vylepšení služeb Jooble, neváhejte se obrátit přímo na podporu Jooble.

Úřad práce: Co s sebou?

Přihlašujete-li se na úřad práce po skončení pracovního poměru, budete s sebou potřebovat:

  • platný občanský průkaz,
  • výpověď (příp. ukončení dohody),
  • zápočtový list,
  • potvrzení o výši průměrného výdělku,
  • evidenční list důchodového pojištění.

 Končíte-li s rodičovskou dovolenou, budete potřebovat potvrzení o ukončené náhradní době.

Jaké formuláře budete na úřadu práce vyplňovat?

Při evidenci jako uchazeči o zaměstnání budete vyplňovat následující formuláře:

  • Žádost o zprostředkování zaměstnání,
  • Žádost o podporu v nezaměstnanosti,
  • Potvrzení zaměstnavatele pro účely posouzení nároku na podporu v nezaměstnanosti, příp. Potvrzení zaměstnavatele o vyplacení odstupného.

Tip: Jestliže chcete celý proces registrace na úřadu práce urychlit, můžete si vyplnit a vytisknout potřebné formuláře doma. Najdete je na stránkách MPSV.

Jak dlouho můžu být na Úřadu práce

Na úřadu práce může uchazeč být „jak dlouho chce“, respektive dokud nenajde nové zaměstnání.

Pro Dudlu napsal: Jooble.cz

Vyberte si na Dudlu školní a pomůcky pro výtvarnou výchovu:

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení