UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Pánvičky

Kuchyňské pánve

Asi každý z nás zná pánvičky. A troufla bych si říct, že většina lidí si bez nich svůj život nedokáže představit. Vždyť taky na nich pořád vaříme! A není divu, že si je každý z nás oblíbil. Je to totiž pomůcka na vaření, se kterou se setkáváme dnes a denně a která nám zároveň perfektně dokáže usnadnit život. Je velice dobré, abyste si pánviček pořídili více do domácnosti, než jen jednu, abyste případně na dvou mohli zároveň dělat více věcí.

Už se mi také kolikrát stalo, že jsem potřebovala vařit na více pánvičkách najednou a samozřejmě jsem po ruce měla jenom jednu, takže ve finále jsem to musela udělat zpomaleně - proto si ze mně rozhodně neberte v tomto ohledu příklad a pořiďte si třeba dvě, nebo tři - vždycky je využijete a budou se hodit. Pánvičky si vybíráme podle docela dosti věcí a faktorů. Pojďme si říct, které to jsou a trošku se nad nimi i zamyslet hlouběji.

První faktor: Velikost pánvičky, na které vaříme - Ano, toto je opravdu důležité. Na něco se sice menší pánvička dá rozhodně využít, ale vždy se hodí mít po ruce i samozřejmě pánvičku větších rozměrů. Proto pokud chcete pořídit nějakou další, doporučila bych vždy větší - už jen z toho důvodu, že ji využijete vždy, zato malou pánvičku využijete jen někdy. Takže i když budete vařit něco malého a využijete na to velkou pánvičku, opravdu se vůbec nic nestane, tomu opravdu můžete na sto procent věřit.

Druhý faktor: Cena pánvičky - Některé pánvičky jsou například z lepšího materiálu, proto si za ně třeba připlatíte, ale rozhodně to nebudou nějaké závratné částky. Navíc si myslím, že do pánvičky se opravdu vyplatí investovat a koupit si nějakou kvalitní, která vám bude vyhovovat a budete s ní zároveň i velmi rádi vařit - to je totiž na druhou stranu taky hodně důležité pro každého z nás. Takže bych do investice šla.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem pánve do kuchyně na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás kuchyňské pánvičky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z: Jídlo, recepty, food blog