UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Placatky

Placatka na alkohol 

Někteří lidé ještě neslyšeli pojem placatky. Já se musím přiznat, že jsem ho také donedávna vůbec neznala. A chtěli byste tedy vědět, co je to ta placatka a jaký má vlastně užitek, k čemu vlastně je? 

Placatka poslouží hlavně lidem, kteří mají rádi alkohol. Prostě do placatky vlijete jednoduše alkohol, který máte rádi, pak si ji jen vložíte do kabelky a když se budete chtít napít, tak si placatku jednoduše z kabelky zase vyndáte a napijete se. Je to strašná výhoda, hlavně pro ty, kteří si nechtějí tahat tuny alkoholu s sebou na cesty, ale spíše ocení malou vychytávku, kterou mohou jednoduše a bez komplikací vložit do kabelky. Placatku si můžeme vybírat podle několika základních faktorů a ty jsou následující: 

První faktor: Barva placatky - Ano, i tohle může ovlivnit člověka, když si vybírá placatku. Někdo má rád pastelovější barvy, někdo zase tmavší barvy a někdo výraznější. Já dávám přednost odmala spíše těm výraznějším. 

Druhý faktor: Velikost placatky - Jak už jsem řekla, placatky jsou většinou menší, ale můžou být i větší - záleží na tom, jakou preferujete. Řekla bych ale, že většina lidí preferuje spíše ty malé placatky, které se snadno vejdou do kabelky a nezabírají ani moc místa. 

Třetí faktor: Cena placatky - I cena placatky může hrát velkou roli. Někdo upřednostňuje spíše levnou placatku, jiný spíše sáhne po té dražší. Také záleží na tom, jak často ji používáte. Pokud jednou za čas, sáhla bych spíše po té levnější variantě. Pokud ji ale využíváte často nebo každý den, určitě bych zase zvolila tu dražší a kvalitnější variantu. Je na každém, jakou si vybere. 

Čtvrtý faktor: Motiv - I motiv rozhoduje mnohdy o výběru placatky. Můžou to být různé obrázky, nebo obrázky s věnováním (například pro dědu či maminku), můžou mít dokonce na placatce zobrazen i vašeho oblíbeného herce z filmu. 

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem placatek na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás placatky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z: Jídlo, recepty, food blog