UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Plecháček

Plechové hrnky

Plno lidí tento výraz slova nepoužívá vůbec, přitom všichni moc víme, co to je, akorát tento pojem je trochu neznámý. Řekněme si tedy, co je to vlastně ten plecháček, kde ho můžeme sehnat a koupit a jaké jsou především jeho výhody, které na něm snad každý člověk (i maminky s dětmi) ocení. Plecháčků může být spousta a také můžeme najít neskutečné množství všemožných modelů plecháčků. Liší se především tedy motivem, svou velikostí a také samozřejmě po finanční stránce (jeden, který má prostě hezčí motiv, může stát více, než obyčejný bílý plecháček nebo plecháček s jednou jedinou barvou, to je prostě logické).

Velikostně můžou být opravdu malé, menší, střední, větší nebo velké. Záleží, jaké vám vyhovují. Standartní velikost je prostě ale tak akorát, na normální používání. V čem spatřuji výhody plecháčků? Plecháčky jsou opravdu velmi výhodné v tom, že je nemůžete rozbít. Nejsou ze skla, jsou z plechu. Tudíž pokud o sobě třeba například víte, že jste takoví ti „nemotorní“ (obrazně řečeno) a stává se vám častokrát, že něco rozbijete, tady u plecháčku se opravdu nemusíte bát.

Plecháček se totiž nedá jen tak snadno rozbít a to právě mnozí lidé na plecháčcích oceňují. Plecháčky ale nemusíte spatřovat jako výhodné jen pro dospělé, jsou výhodné i pro děti. Děti si často hrají, něco tu a tam rozbijí, nicméně plecháček je nerozbitný. To je další výhoda. Dítěti se nic nestane, i když plecháček upustí (dobře, když jsou v něm nějaké tekutiny, sice se na něho vylijí, ale rozhodně se nemohou od plecháčku pořezat sklem), takže je to vlastně velké plus a máte o problém méně. Pokud zvažujete koupi plecháčků, určitě bych do toho šla už jen z těchto důvodů. Plecháčky mohou být také opravdu dobrým dárkem pro děti, například při příležitosti jejich narozenin a nebo prostě jen tak pro radost a potěšení.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem plecháčku na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás plecháček nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z: Jídlo, recepty, food blog