UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Podtácky

Pivní podtácky a podtácky pod skleničky

Podtácky, to je praktická věc. Pod hrneček s kávou, kakaem, čajem nebo skleničku vína. Lepší otřít podtácek než drhnout stůl od zaschlého koláče, že? Podtácky jsou vymakané a mají spoustu nápadů: s fotkami, bez, s motivem vinylové desky. Například není od věci si do podtácku instalovat fotku přítelkyně a pak ji na obličej položit půllitr piva. Není lepší pocit uspokojení. Pokud máte doma přemýšlivé děti, kupte jim podtácky s mapou světa. Akorát tedy si ten hrneček nepoloží na ten podtácek, ale vedle něj a začnou zkoumat tu mapu. U nás je chuť k jídlu větší, pokud nejen talíře, ale celý stůl hraje barvami.

Veselými podtácky tedy neuděláte chybu, členové rodiny se ke stolu jen pohrnou. Jen je třeba trochu vkusu, aby kombinace podtácků nebyla na stole příliš. Nevíte, čím obdarovat kolegy z práce? Podtácek na pracovní stůl, který si stejně neutírají. Přece jen s kolegy v práci trávíme spoustu času, tak není těžké odhadnout, který motiv se ke kolegovi hodí. Vhodný dárek pro novomanžele? Svatební podtácky. Ano ty, které po sobě budou házet při první velké manželské hádce. Téměř nerozbitné, ale určitě to bude trochu bolet.

Kameninové podtácky doporučuji do klidné domácnosti, ten hod při vzteku by se nemusel úplně vyplatit. Jsou však velmi vhodné jako dárek, kdy přesně neznáte vkus obdarovaných. Vždy, když je svatba a novomanželé řeknou, že oni fakt nic nechtějí, že všechno už mají, je pravý čas objednat podtácky. Oni totiž stoprocentně tyto nápadité podtácky doma nemají. Neurazí a přitom udělají radost. Jen se nedivte, když se vám podtácky vrátí zpět jako dárek pro vás. Podtácky jsou vhodné jako putovní dárky pro všechny dospělé generace, z domu do domu. Umím si některé podtácky představit také ve stylové kavárně nebo vinárně nebo při zvláštní příležitosti, například setkání se spolužáky ze střední školy.

Pro Dudlu napsala: Yvona Kudláčková

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem podtácků na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás pivní podtácky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z: Jídlo, recepty, food blog