UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak tapetovat?

Už vás nebaví, když musíte neustále poslouchat jak je potřeba vymalovat, a zrovna v celém bytě nebo snad domě? Je krásné počasí, krásně by to uschlo, tady už se to pomalu, ale jistě loupe. Jako správný muž po takové debatě s vaší manželkou určitě někam utečete.

jak-tapetovat

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Ale dnes v 21. století jsou daleko moderní věci, které vám tuto nepříjemnou záležitost usnadní a vy tak budete mít konečně chvíli klidu. Ano dá se také zaplatit malíř, který udělá tuto nepříjemnou práci za vás, ale pokud si spočítáte náklady, které za něj navíc dáte a ještě si tak budete po některých muset uklidit, tak si to velmi rychle rozmyslíte.

Tapety byly za našich babiček, ale také i rodičů velmi oblíbené. Nakoupili jste si tapety v různých vzorech, poté i lepidlo a pak stačil už jen smetáček, díky kterému jste mohli postupně nanášet tapety na očištěnou zeď. Můžete si také najít různé návody, a to nejlépe videa, která vám přesně ukážou jak na tapetování. Lepší je tedy, když si k ruce někoho přizvete, a budete mít tak po ruce další osobu, protože ve dvou se to lépe dělá.

potreby-pro-kutily

Ale také jsme nedávno narazili na tekuté tapety, které navíc byly za dobrou cenu a práce s nimi podle jejich návodu nebyla naprosto nijak složitá. Navíc prý dobře izolují, takže pokud máte doma chladnější místnost ve které nejste moc často, protože vám nejde zkrátka pořádně vytopit, tak rozhodně za to stojí zkusit právě tyto tekuté tapety.

A kdo bydlí v panelovém domě a od sousedů neustále slyší nějaký ten hluk, a už se mu to přestává líbit, protože s nimi není bohužel žádná rozumná domluva, tak také pohltí zvuk právě tyto tekuté tapety. Dnešní moderní a rychlá doba si také žádá i rychlé řešení všech vašich starostí, protože proč si přidělávat další, když si tak můžete ušetřit nejen vaše nervy, ale také váš drahocenný čas, který je velmi důležitý a nejde vrátit zpět.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si potřeby pro kutily:

Pokračujte v čtení blogu: