Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Jak ušít kabelku?

Ušití vlastní kabelky je skvělý způsob, jak ušetřit peníze a získat přesně to, co chcete. Můžete si ji také přizpůsobit svému stylu a osobnosti. Při šití vlastní kabelky je třeba zvážit především to, z jakého materiálu chcete kabelku ušít.

jak-usit-kabelku

Z čeho ušít kabelku?

Máte spoustu možností, např:

Látka - jedná se pravděpodobně o nejčastější volbu pro ušití kabelky. Dá se poměrně snadno sehnat v mnoha barvách a vzorech a je poměrně levná. Bývá také pevná a odolná, což je ideální pro nošení těžkých předmětů, jako jsou knihy nebo notebooky. Protože však látka není nepromokavá, nebude dobře fungovat jako venkovní taška, pokud žijete v oblasti, kde je déšť běžný (nebo dokonce pokud jen očekáváte, že vás občas zastihne déšť).

Kůže - Kůže se již dlouho používá k výrobě předmětů, jako jsou boty a bundy, protože je velmi odolná a atraktivní. Hodí se také k sešívání do různých tvarů, protože je pružná a zároveň dostatečně pevná, aby se snadno neroztrhla, ani když je naplněna těžkými předměty, jako jsou knihy nebo notebooky. Kůže však není voděodolná, takže pokud žijete v oblasti, kde je běžný déšť.

Požadavky kabelky

Šití vlastních kabelek je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, a je to zábavný koníček, který si mohou užít lidé všech věkových kategorií. Kabelku designové kvality si můžete vyrobit doma bez předchozích zkušeností se šitím. Potřebujete jen několik základních nástrojů a potřeb, správný vzor a spoustu trpělivosti a odhodlání.

  1. Určete své potřeby - Než začnete kabelku šít, je důležité si rozmyslet, k čemu vám má sloužit. Potřebujete kabelku, která unese vše od plenek až po make-up? Nebo potřebujete jen něco dostatečně velkého na klíče a iPad? Jakmile se rozhodnete o velikosti, tvaru a vlastnostech své tašky, bude mnohem snazší vybrat materiály, které budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám.
  2. Vyberte si vzor - K dispozici jsou stovky vzorů tašek všech tvarů a velikostí. Možná budete chtít nějakou s kapsami nebo zipy nebo třeba i s popruhy pro nošení přes rameno. Nejlepším místem pro hledání vzorů je internet. Většina obchodníků uvádí své výrobky na svých webových stránkách, aby si je zákazníci mohli prohlédnout před osobním nebo telefonickým nákupem.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová