UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Boty

Každý máme nějakou obuv. Je ale důležité, jestli splňuje všechny kvality, které vlastně splňovat má. Když už tedy začínáte uvažovat o koupi bot, není na škodu si ujasnit, jaké boty chceme, jakou barvu bot chceme. Nejdůležitější je ale kvalita bot.

Když už tedy jdeme nakupovat, v regálu můžeme vidět opravdu hodně modelů. Některé jsou dražší, některé levnější, některé jsou značkové a některé neznačkové. Při výběru bot si vybíráme podle:

Velikosti bot – každý člověk má velikost svých bot jinou. Já mám například velikost bot 35-36, takže si to dokážete představit. Opravdu extrémně malá noha. Dříve mi to vadilo, ale teď už to nepovažuji za moc velký problém a nějak jsem se s tím smířila, i když ze začátku to bylo opravdu těžké, když jsem viděla, že všichni mají v mém věku větší nohu, než já.

Vzhledu – někdo má rád křiklavé boty, které nelze přehlédnout a vždy, když kolem vás projde, se vám zdá jeho barva bot absolutně nepřehlédnutelná. Mezi takové křiklavé barvy se řadí například světle neonová, žlutá, oranžová, červená nebo růžová. Existují typy lidí, které takové barvy nosí a pak jsou zde naopak lidé, kteří nosí spíše boty v pastelových barvách. Obojí je správně. Každý by měl mít ssvůj vlastní styl.

Ceny – ano, i takový faktor u některých lidí hraje zásadní roli. Někomu nedělá absolutně žádný problém si koupit boty za tisícovku, jiný zase dává přednost levnějším botám. Je to na každém z nás. Ne vždy totiž platí pravidlo, že drahé boty musí být opravdu kvalitní. V některých případech opravdu levnější boty vydrží déle, než ty dražší. Ale opakuji, není tomu tak vždy.

Značka – znám osobně lidi, kteří si kupují jenom značkové věci, takže i boty – jako je například Puma, Adidas a tak dále. Pro někoho to hraje opravdu zásadní roli a není na tom nic špatného, že člověk má svou oblíbenou značku, kterou si vždy a rád kupuje.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

obleceni-sperky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky