Španělské mušky

Španělská muška

Mnozí z vás toto slovo slyšeli a někteří naopak zase neví, co toto slovo znamená. A právě význam tohoto slovního spojení si probereme dnes v tomto článku podrobněji.

Španělské mušky (někteří jim říkají "nabuzovák libida) jsou pomůcka z oblasti intimní sféry jak pro dámy, tak pro pány. Má za úkol navodit sexuální vzrušení a posílit sexuální chtíč skoro zcela okamžitě. V dnešní době jsou španělské mušky velmi rozšířenou novinkou, kterou využívá spoustu lidí proto, aby zlepšilo, ozvláštnilo a zpestřilo svůj intimní život. Mnoha lidem už tato pomůcka pomohla ke spokojenějšímu sexuálnímu životu.

Zatím jsem se osobně setkala jen s tekutou formou španělských mušek - v tomhle případě stačilo, abyste si pár kapek nastříkali pod jazyk a chvilku počkali. O mnoho větší vzrušení by se mělo dostavit samo za pár minut, záleží na typu a značce španělských mušek. Já jsem si je koupila a stály mě asi 150 korun. Takže vidíte, že cenově jsou velmi dobře dostupné, což je opravdu skvělé pro lidi, kteří mají třeba větší problém se naladit na tu správnou atmosféru a u kterých neprobíhá velké vzrušení hned.

Španělské mušky se těší stále větší oblibě a jsou rozšířené po úplně celém světě, takže je rozhodně nevyužívají lidé jen v České republice, ale určitě i v ostatních zemích. Já sama španělské mušky jenom jednou nebo dvakrát zkoušela a účinek byl skvělý - ani mi potom celou noc nešlo spát z toho, jak jsem byla nabuzená. Pokud rádi experimentujete a chtěli byste zkusit něco nového, určitě španělské mušky zkuste a třeba se vám tato alternativa zalíbí a budete ji v intimním životě využívat častěji.

Není nic špatného si španělské mušky koupit a využívat je. Někomu třeba nemusí až tak úplně vyhovovat, ale někdo za ně naopak může být neskutečně rád a mohou mu v mnoha věcech pomoct.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

6 položek celkem
Španělské mušky Spanish Lovedrops Lavetra 15ml
139 Kč

Španělské kapky Láska je silnější v koncentraci než původní španělské mouchy.Objem 15 ml.

Kód: DS18047121
Španělské mušky - kapky
429 Kč

ŠPANĚLSKĚ MUŠKY - jsou nejznámějším afrodiziakem určeným ke zvýšení sexualní chuti.

Kód: DS59558971
Španělské mušky krém pro ženy i muže Spanische Liebescreme
469 Kč

Španělské mušky krém pro ženy i muže Spanische.Objem 400 ml.

Kód: DS66337527
Španělské mušky Violet
139 Kč

Přírodní španělské kapky slouží ke zvýšení sexuální touhy a dovedou vás k mnohem intenzivnějším prožitkům při milování. Stačí aplikovat až 5 - 7 kapek pod jazyk 30 minut před...

Kód: DS90480600
Španělské mušky jahoda - SpanishFly Strawberry Dreams 15ml
215 Kč

Španělské kapky slouží ke zvýšení sexuální touhy .Stačí aplikovat až 7 kapek pod jazyk 30 minut před sexuální aktivitou.S příchutí jahody.

Kód: DS45515764
Španělské mušky Spain Fly men GOLD strong 30 ml
309 Kč

Speciální španělské mušky určené přímo pro muže jsou vyrobené ze 100% přírodních a bylinných látek. Jejich pravidelným používáním můžete zvýšit vaše libido a touhu po milování....

Kód: DS41649463