Kondomy

3 položek celkem
Kondom HT 1 ks
29 Kč

Kondomy z přírodního latexu, které jsou extra silné, odolné, průhledné a hladké - 1 ks.

Kód: DS65575450
Kondom London lose Rot 1 ks
29 Kč

Kondom klasického tvaru s rezervoárem. Transparentní růžová barva + jahodové aroma. 1 ks.

Kód: DS88937439
Kondomy Anos - extra silné
245 Kč

Extra silné kondomy pro extra bezpečnost. Velice kvalitní kondomy se zesílenými stěnami. Klasický hladký tvar s rezervoárem.Obsah balení: 12 ks

Kód: DS29398918

Prezervativ

Asi každý z nás už slyšel o kondomech. A třeba se to opravdu nemusí někomu zdát, ale jsou velice užitečné. V čem tedy spočívá funkce a kouzla kondomů? Kondomy jsou pomůcka, díky které ženy během pohlavního styku na 99,99% neotěhotníte. Takže pokud se ještě necítíte na zakládání rodiny s partnerkou, jednoduše si jej nasadíte a můžete si užívat pohlavního styku. Výhodou dnešní doby je, že neexistují pouze obyčejné kondomy, nicméně můžete si vybírat i mezi širokou škálou příchutí a vůní, které by podle výrobce měli dodat pohlavnímu styku ještě větší šmrnc než doposud.

Využívají se po celém světě a v dnešní době, kdy většina žen plánuje dítě až po svých  třiceti letech, je to velmi užitečná pomůcka, pokud se ještě necítí na roli matky. Samozřejmě další metodou, kterou se můžete chránit před otěhotněním je třeba antikoncepce, ta vás ale ochrání vyloženě jen před početím. Já tuto alternativu nepoužívám, dle mého názoru je lepší kondom. Už z mnoha stran od různých dívek jsem slyšela, že braly například tři roky antikoncepci, poté ji vysadily a plno z nich měla problémy s opravdu velkým akné, bylo jim špatně a v momentě, kdy už byly připravené na to otěhotnět, se jim dlouhou dobu nedařilo. Proč jsem ale napsala to, že antikoncepce vás ochrání narozdíl od kondomu vyloženě jen před početím? No, protože je to pravda pravdoucí. Kondom má totiž ještě jednu úžasnou funkci - myslím, že ji nebude úplně každý znát, ale kondom ochrání nejen před početím, ale i před pohlavními nemocemi, což je obrovské plus.

Takže pokud si u svého protějšku nejste jistí a použijete kondom, i kdyby měl tento člověk pohlavní nemoc nebo chorobu, skrze kondom od něj nemůžete nic chytnout, což je v dnešní leckdy zmatené době opravdu skvělé a myslím si, že tato funkce je velmi oceňovaná všemi lidmi, kteří kondom používají, po celém světě.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení