UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Erekční kroužky

Chcete mít pevnou erekci a uspokojit partnery, tak to vyzkoušejte erekční kroužky! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Naše zákazníky mimo kroužků na penis zajímají: návleky na penis, umělé vagínykondomy, viagra a erotické sady.

Škrtící kroužky na penis a varlata (Cock Ring)

Už jste vyzkoušeli erekční kroužek tzv. Cock Ring? Miluju sex a miluju zkoušení nových erotických hraček. Snažím se neustále hledat nějaké novinky nebo něco, co jsme já nebo můj partner ještě nevyzkoušeli. Jsem otevřená téměř všemu. Osobně si totiž myslím, že stereotyp je zabiják sexu. A když nefunguje sex, tak postupně přestane fungovat i samotný vztah.

V mé sbírce erotických pomůcek je spousta věcí a druhou spoustu věcí jsem měla už možnost vyzkoušet v minulosti. Mám zhruba tři oblíbence, které používám neustále dokola a jsem s nimi naprosto spokojená. Proto se nyní zaměřuju spíš na potěšení mého partnera. Do oka mi poslední dobou padly právě erekční kroužky.

Jak používat erekční kroužek?

Ačkoliv jsou primárně určené pro muže, kteří si chtějí prodloužit a udržet erekci, jsou skvělé i pro ty, kteří nemají se ztopořením žádné problémy. Vzhledem k tomu, že správně nasazený erekční kroužek zamezuje přívod krve do penisu, stává se tak citlivějším a i orgasmy s ním bývají o to intenzivnější.

Erekčních kroužků je několik druhů. Liší se od sebe tvarem, velikostí, materiálem, barvou apod. Můžete třeba vyzkoušet vibrační, které vám dopřejí zajímavou stimulaci. Některé vibrační erekční kroužky mají dokonce vibrační výstupek, který při sexu stimuluje klitoris nebo análek.

Jak vybrat a nasadit erekční kroužek?

Při výběru správného erekčního kroužku musíte zohlednit velikost penisu. Kroužek musí okolo něj perfektně sedět. Kroužek musí penis lehce přiškrtit, ale na druhou stranu nesmí způsobovat bolest. Pokud si s výběrem nevíte rady, zvolte pružný erekční kroužek, který se přizpůsobí velikosti penisu.

Nasazovat se musí na ztopořený penis, měl by být nasazený maximálně 30 minut, ale ideálně do 15 minut, aby nedošlo k různým zdravotním problémům jako je například bolestivost penisu.

Na co dávat při použití erekčních kroužků pozor?

Tato erotická pomůcka rozhodně není vhodná pro všechny muže. Měli by se jí vyvarovat muži, kteří mají potíže s močením, nebo trpí srdečním a cévním onemocněním. Kroužek se také nedoporučuje používat mužům, kteří mají problémy s citlivostí penisu nebo bolestivostí v oblasti třísel.

Častou nevýhodou hraček pro dospělé je jejich vysoká cena. V případě erekčních kroužků však tyto starosti můžete směle hodit za hlavu. Ty levnější seženete už za pár korun. Proto vám nic nebrání v jejich vyzkoušení. Osobně doporučuji kroužky vibrační, které vám zajistí skvělý prožitek během sexu nebo masturbace.

Věděli jste, že:

 • erekční kroužky zajistí pevnou erekci a lepší sexuální prožitek obou partnerů
 • při používání škrtících kroužků doporučujeme koule a oblast okolo penisu vyholit
 • škrtící kroužky na penis jsou řešením erektivní dysfunkce, kterou zažije každý muž
 • erekční kroužek používejte v rozmezí 15 - 30 minut v závislosti na umístění
 • pro příjemnější nasazení a následné sundání doporučujeme používat lubrikant
 • dříve se věřilo, že použití škrtících kroužků zaručí početí mužského potomka
 • cock ring můžete používat na kořen penisu, žalud, předkožku i varlata
 • erekční kroužek zároveň oddaluje ejakulaci a prodlužuje délku trvání sexu
 • erekční kroužek zadržuje krev a tím dosáhnete zvětšení objemu penisu
 • kroužky na varlata dokáží vrátit muži sebevědomí a sexuální apetyt
 • erekční kroužky jsou s námi už od 13. století a pochází z Číny
 • první cock ringy byly vyrobené ze slonoviny a zeleného nefritu
 • zajímavá sexuální témata najdete na našem blogu: Láska, sex a trápení

Pro Dudlu napsala: Niki L. | Edit: Tomáš Z.

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení