UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je Xiaomi účet?

Xiaomi je známý vývojář a prodejce chytrých telefonů, aplikací, tabletů a další elektroniky. Možná už jste se setkali s možností založení účtu xiaomi. K čemu vlastně slouží a co je xiaomi účet?

co-je-to-xiaomi-ucet

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Založení xiaomi účtu sice není nutností, dokážete se bez něj při používání mobilního telefonu této značky obejít, ale jeho používání vám může přinést spoustu výhod, které třeba v budoucnu oceníte. Díky registraci v něm můžete využívat benefitů úložiště MiCloud, kde si zle zálohovat různá data. Snadnější je s ním i přechod na nový telefon.

Xiaomi účet zároveň slouží i jako jakási vstupenka do fóra s názvem Xiaomi Community, kde snadno vyřešíte i nejrůznější problémy s vaším mobilním telefonem a další elektronikou nebo se dozvíte zajímavé a užitečné informace.

Možná si říkáte, že tuto službu nevyužijete, nehodí se vám a připadá vám bezvýznamná. Možná vás ale přesvědčí některé z výhod. Mezi výhody xiaomi účtu tedy patří možnost ukládání dat, konkrétně fotek, aplikací apod. Dále je možnost zapamatování si předchozího nastavení systému, což se vám bude hodit například při obnově dat či přechodu na nový telefon Xiaomi.

prislusenstvi-na-mobil

Navíc existuje i možnost využití služby „Najít telefon“. V takovém případě existuje šance ztracený nebo odcizený mobilní telefon najít. A pokud se to nepodaří, tak alespoň můžete smazat data a zabránit tak jejich zneužití.

Xiaomi účet si můžete jednoduše během pár minut vytvořit přímo ve vašem mobilním telefonu nebo na počítači. Založit jej lze s použitím telefonního čísla, které ovšem uvádět nemusíte. Stačí tak zvolit registraci s použitím e-mailové adresy. Přihlásit se je možné i přes Facebook nebo účet na Googlu, pokud jej máte. A v případě, že vás omrzí nebo se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu, že už jej nebudete využívat, pak není problém ho zrušit.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: