UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak zablokovat číslo?

Zablokovat číslo je dneska pro většinu lidí celkem jednoduché - přesto se ale mezi námi najdou i tací, kteří netuší, jak se to dělá. Nejčastěji to bývají lidé, kteří s mobilem prostě moc neumí, nebo starší lidé.

jak-zablokovat-cislo
 

Proč se rozrůstá potřeba blokovat si některá čísla?

Určitě znáte otravné telefonáty, které vám nabízejí různé produkty za výhodnou cenu a neustále vám vyvolávají a kontaktují vás. Proč? S jediným cílem. Abyste si jejich produkty zakoupili. A jsou schopni s tím nepřestat do doby, než si jej skutečně zakoupíte.

Další případ, kdy může být zablokování čísla nutností je třeba případ, kdy vás otravuje váš bývalý partner a nechce vám dát pokoj. Zablokování čísla je snadné, ale někteří přesto neví, jak na to. A proto jsem si pro vás připravila v tomto článku jednoduchý návod, jak to udělat jednoduše a nestresovat se kvůli zablokování čísla.
 

darky-pro-ajtaky

Když v historii hovorů kliknete na přesně to číslo, které vám volalo, objeví se vám možnost jej uložit, zavolat zpátky a tak dále. To vy ale nechcete. Spíše chcete co nejrychleji číslo zablokovat, aby se vám na další pokus už nedovolalo. Stačí si jej jednoduše rozkliknout a dole v pravém dolním rohu zvolit možnost zablokovat. Ano, takhle jednoduché to je. 

Pokud vám volá stále to stejné číslo.. například váš bývalý partner vás neustále obtěžuje jak prostřednictvím telefonátů, tak i SMS... Mnoho lidí neví, že toto už je trestný čin. Nazývá se stalking. Neustálé obtěžování člověka, ať už ve virtuálním světě v podobě SMS, telefonátů, nebo i v reálném životě, kdy si na vás je schopný i počkat a tak dále.
 

prislusenstvi-na-mobil

Nenechte toto chování zajít až takhle daleko. Uvědomte si, že toto už není normální chování a měli byste jej řešit. Nenechte svého bývalého partnera, aby vám všemožné ztrpčoval život a řešte tento problém co nejrychleji.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si příslušenství na mobil:

Pokračujte v čtení blogu: