UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vložky do bot

Vložka do boty

Už jste někdy slyšeli o vložkách do bot? A k čemu vlastně slouží? To se dozvíte v dnešním článku. Vložky do bot jsou všeobecně využívané po celém světě. Využívající se na nápravu chodidel. Takže když chodíte křivě, vložky vám mohou pomoct dosáhnout opět správné chůze. Jsou velmi užitečné i z hlediska zdraví - tím, že budete správně chodit, docílíte toho, že vám vaše tělo poděkuje. Podle čeho si ale vložky do bot vybíráme?

a) Podle velikosti 

Je jasné, že musíte najít takovou velikost vložek, jakou máte velikost nohy. V opačném případě by vložky do bot neměly správný účinek a tak byste správně nikdy nechodili.
 
b) Podle ceny vložek 

Vložky do bot jsou jednou z věcí, která vám pomůže napravit vaše zdraví, proto i v případě, že jsou vložky o něco dražší, bych se do nich nebála investovat. Je to totiž jedna z věcí, která dává smysl.

c) Podle kvality

Vložky do bot si samozřejmě vybíráme i podle kvality a kvalita úzce souvisí s cenou. Jestliže ale chcete napravit svoji chůzi, kupte si co nejkvalitnější a uvidíte, že výsledky se dostaví brzy. Pak ten pocit, že chodíte dobře a že jste něco udělali pro svoje zdraví, za to rozhodně stojí, no nemám pravdu?

d) Výběr na internetovém e-shopu, nebo v kamenné prodejně
 
Samozřejmě pokud se vám nechce, můžete si koupit vložky do bot i v internetovém obchodě. Osobně bych ale doporučovala rozhodně variantu nakoupit je v kamenné prodejně, protože tam si je budete moct hned vyzkoušet a posoudit, jestli vám sedí správně,  případně se prodavačky zeptat na další otázky, pokud nějaké máte. Samozřejmě co jsem zapomněla zmínit je to, že k dobrým vložkám do bot patří i dobrá a kvalitní obuv, proto se na ni taky zkuste zaměřit.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

obleceni-sperky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky