UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kdo je řidič?

Víte kdo je to ve skutečnosti řidič? Jste majitelem nebo majitelkou osobního vozu? Pokud tedy dnes a denně řídíte své osobní vozidlo, a nebo dodávku poté se z vás stává řidič. Platí to samozřejmě i pro nemotorová vozidla, tramvaj, ale také když spatříte ve svém okolí osobu, která jede na zvířeti poté je i ona řidičem.

kdo-je-ridic

(Zdroj fotky: Freepik.com)

V dnešní moderní době má snad každý člověk ŘP, někteří z nás si jej také rozšiřují o další skupiny pokud chtějí motocykl, dodávku nebo to po nich vyžaduje jejich zaměstnavatel. Skupiny se mohou také kombinovat, a tím myslíme přesněji to, že kdo si chce udělat najednou ŘP na osobní automobil a motocykl, tak mu to je umožněno. Navíc můžete právě tímto rozhodnutím u některých autoškol získat slevu. Jsou i takové, které se specializují na výuku jízdy po Praze.

Za zkoušku to určitě stojí, protože málokdo vyjede právě jako řidič do hlavního města. Raději si vybere okresky přes, které se nějak dopraví k danému cíli, a nebo zvolí raději pohodlnější možnost čímž je vlak nebo i autobus. Měli bychom překonávat své strachy a obavy, a zkusit se tomu tak postavit čelem. Kdo nic nezkusil ten také nic nezískal.

autodoplnky

Třeba se o sobě dozvíme něco co v nás už dříve jen pospávalo a nyní jsme tomu dali volný průběh. Nebo snad víte o někom kdo se bojí řízení? Několik možností jak si právě křižovatky apod. znovu zopakovat bez toho aniž bychom ohrožovali ostatní řidiče tady jsou.

Online testy, které nám během několika minut dokážou vysvětlit a zkontrolovat náš test, a my tak budeme přesně vědět na čem jsme jsou zdarma. Pár minut denně na oprášení našich znalostí vám určitě neudělá další vrásku na čele. A kdo má dobrého kamaráda, který jezdí i do ciziny a nebojí se, tak by za to stálo ho poprosit o pár výukových jízd třeba brzy ráno nebo spíše k večeru kdy už není takový provoz, abyste si mohl zlepšit své dovednosti.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si autodoplňky:

Pokračujte v čtení blogu: