Jak zabavit děti na zahradě?

Nalákejte vaše děti ven. A jak? Pokud dům se zahradou, pak máte z poloviny vyhráno a v ruce spousty trumfů, jak vaše ratolesti udržet venku. Na zahradě jim totiž můžete připravit spoustu zajímavých prvků, na kterých se dokonale vyřádí. Vaše ratolesti tak budou mít dostatek prostoru k pohybu, a ještě navíc budou na čerstvém vzduchu.

zabava-pro-deti-na-zahrade

Jak zabavit děti na zahradě (Freepik.com)

Nápady na hry pro děti na zahradu

Jednou z variant k využití venku je multifunkční hřiště. To může obsahovat nejrůznější dětské skluzavky, houpačky, prolézačky nebo dokonce i horolezeckou stěnu. Na takovém multifunkčním hřišti se vyřádí jak menší, tak i větší děti. Pro ty úplně nejmenší můžete umístit i pískoviště. Získáte tak spoustu herních prvků v jednom. Další skvělou volbou, která nenechá snad žádné dítko chladným je zahradní trampolína. Stačí přizvat sourozence nebo kamarády a o parádní zábavu je postaráno. Vyzkoušet si mohou různé kreace během skákání a skvěle se tak během této aktivity vyblbnou.

V létě pak menší i větší děti ocení pořádné osvěžení. Kluci nepohrdnou nejrůznějšími vodními pistolkami a vodními bombami. Vhod přijdou i různé nafukovací bazénky. Pro více legrace pak poslouží různá bazénová centra se skluzavkami, vodotrysky a fontánkami. Takovéto zábavné osvěžení přijde určitě vhod. A co takhle si trochu zapinkat? Dobrou volbou je třeba líný tenis, pro větší pak badminton. Svoje využití si určitě najde i parádní frisbee nebo házecí disk. A ani menší caparti nepřijdou zkrátka. I ti si mohou pinkat třeba s pálkami se suchými zipy, na které se míček jednoduše přilepí a pro ty nejmenší je tak hra mnohem jednodušší. I ti nejmenší vám pak mohou pomáhat na zahradě. K tomu jim poslouží krásné zahradní nářadí určené právě pro ty nejmenší. Mohou tak hrdě zametat koštětem, shrabat listí a odvážet ho na kolečku. Nebo zalévat květiny. Taková pomoc se vám bude určitě hodit.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Vyberte si na Dudlu hračky na zahradu a pískoviště:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení