UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak vybrat tablet?

Tablet - super věcička, kterou mnoho lidí často využívá místo notebooku nebo počítače. Fungují velmi podobně, ale jsou mnohem skladnější. Můžete na něm malovat obrázky, stahovat aplikace, komunikovat s přáteli, volat, prostě všechno, co zrovna chcete. Jak vybrat ten správný?
 
jak-vybrat-tablet
 
Jak vybrat dobrý, ale levný tablet? (Zdroj fotky: Freepik.com)

 

Jak si vybrat tablet

Při výběru tabletu můžete zvážit několik faktorů:

 1. Velikost

  Zvažte, jakou velikost tabletu chcete. Menší tablety jsou snadno přenosné, zatímco větší tablety mohou být lepší pro práci s více aplikacemi najednou nebo pro sledování videí.
 2. Operační systém

  Existují dva hlavní operační systémy pro tablety - Android a iOS. Android je více otevřený a umožňuje více úprav, zatímco iOS je více uzavřený a nabízí přístup ke speciálním funkcím pouze na zařízeních od firmy Apple.
 3. Výkon

  Snažte se vybrat tablet s dostatečně výkonným procesorem a dostatečnou pamětí RAM pro plynulý běh aplikací.
 4. Velikost úložiště

  Zvažte, kolik prostoru potřebujete pro ukládání svých souborů. Některé tablety mají možnost rozšíření úložiště pomocí paměťových karet.
 5. Baterie

  Při výběru tabletu také berte v potaz, jakou kapacitu baterie potřebujete, a to v závislosti na tom, jak dlouho plánujete tablet používat.
 6. Cena

  Cena tabletu se může lišit v závislosti na velikosti, výkonu a funkcích. Zvažte svůj rozpočet a promyslete, které funkce jsou pro vás nejdůležitější.
 7. Funkce

  Zvažte, jaké funkce potřebujete. Pokud například plánujete používat tablet k práci, vybírejte spíše mezi tablety s klávesnicí, které vám usnadní používání.
 8. Výrobce

  Spousta výrobců nabízí kvalitní tablety. Některé značky jsou známé pro svou kvalitu a výkon, zatímco jiné značky mohou nabízet nižší cenu.Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Edit: Andrea B.

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: