UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Tipy na dárky pro novopečené maminky

Je vaše kamarádka, sestra nebo kolegyně v očekávání? Narození miminka se blíží mílovými kroky a vy si marně lámete hlavu nad tím, co jí nadělit? Dárky můžete pojmout různě. Můžete ji pomocí něj vyjádřit svou podporu, pokusit se ji usnadnit prvních pár dní s dítětem, vykouzlit ji na rtech úsměv vtipným dárkem nebo jí rozmazlovat oblíbenými dobrotami. Pojďte se s námi podívat na ověřené tipy, které potěší každou novopečenou maminku.

tipy-na-darky-pro-novopecene-maminky
Tipy na dárky pro novopečené maminky

První společné zážitky s miminkem

První týdny tráví maminky se svým děťátkem doma a těší se až vyjdou zase ven. Darujte jim na první společné chvilky mimo domov poukaz, který si oba užijí. Velmi oblíbené jsou třeba kurz vázání šátku, kurz vaničkování nebo společné cvičení. Společně s tatínkem se mohou vydat na první rodinné focení, ze kterého zůstanou vzpomínky na celý život. Pokud chcete nadělit něco pouze pro maminku, co takhle poukaz na masáž, na kosmetiku nebo ke kadeřnici? Maminka si bude moci po nějaké době konečně odpočinout.

Praktické poukazy do obchodů

Plenky, dětská kosmetika nebo dámská kosmetika jsou nejen v prvních dnech vysoce spotřebním zbožím. Každou maminku potěší poukaz na produkty do oblíbené drogerie nebo do obchodu s dětským zbožím. Výbavičku pro miminko si tak mohou doplnit třeba o dudlíky, zavinovačku, kojenecké láhve nebo kojící polštář.

Vtipný dárek, který využije každý den

Chcete mamince vykouzlit na tváři úsměv? Nadělte jí tričko s vlastním motivem. Sáhnout můžete i po hrnku nebo polštáři. Potisk produktu můžete zvolit tématicky pro maminky i miminka nebo vybrat motiv s oblíbeným hobby maminky. Možná ji potěší sportovní motiv, cestovatelský motiv, motiv pro kávomilce či vinaře. Velmi oblíbené jsou potisky s vlastní fotkou.

Fotoalba a knihy

Knihomolky si během péče o miminko možná rády odpočinou u zajímavého příběhu. Vyberte pro svoji kamarádku napínavou knihu její oblíbené autorky nebo autora. Alternativou jsou knihy o mateřství, které jí pomohou nejen v prvních dnech, ale poradí i s výchovou. V knihkupectví najdete celou škálu těchto knih od renomovaných autorů. Kromě knih zde můžete pořídit i fotoalba či deníčky pro miminka. Maminka si zde může zaznamenat první krůčky, první zoubky, první úsměv i pláč miminka. Pokud je maminka kreativní a má ráda ruční práce, nechte ji, aby si své fotoalbum vylepšila sama.

Vytvořte balíček oblíbeného jídla

Několik měsíců si maminky musí odříkat oblíbená jídla nebo pití. Není tomu jinak ani ihned po porodu, ale určitě je potěší, když si mohou během dne pochutnat na oblíbených zdravých dobrotách. Sáhnout můžete po zdravých oříšcích jako jsou mandle, kešu nebo pistácie. Žádná maminka nepohrdne ani výtečným sušeným ovocem nebo čokoládou. Čokoládu vybírejte spíše kvalitní víceprocentní.


Pro Dudlu napsala: Petra Mariánková (PR) | Edit: Andrea B.

Vyberte si dětské zboží:

Pokračujte v čtení blogu: