UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Závodní auta

Závodní auta hračky

Auta všech možných typů a velikostí si syn zamiloval už od malička. A není se čemu divit, auta neodmyslitelně ke klukovským hrám prostě patří. Když trochu povyrostl hrozně si přál nějaké pořádné závodní auto, ideálně na dálkové ovládání. Když může totiž nějaké vozidlo řídit sám, tak to je jeho. Ještě že máme velký obývák, kde se může parádně prohánět.

Jako první dárek dostal ve dvou letech takové malé autíčko na ovládání. Vypadalo moc krásně, i když ovládání bylo na první pohled pro drobné dětské ručky tak trochu komplikované. Ale co, rozhodli jsme se, že to zkusíme. Jenže jak ho syn prvně vyzkoušel, tak se lekl toho zvuku, které auto vydávalo, protože poměrně dost vrčelo. Pak se autíčka chvíli bál, takže jsme ho raději uklidili na nějakou dobu do skříně. Po čase jsme si na něj vzpomněli, syn už byl o něco větší a auto mu šlo dobře ovládat.

Takže měl o parádní zábavu postaráno. Ve 3 letech závodní motorku i s pasažérem na dálkové ovládání, se kterou se dalo jezdit venku. No ale nebylo to jen tak, a tak byl syn docela zklamaný. Jak byla na dvou kolech, tak to chtělo docela notnou dávku umění ji během jízdy ukočírovat tak, aby pořád nepadala. Dalo to zabrat i mě. No nezbývalo, aby motorku chodil provětrat jen s tatínkem, protože ten měl na řízení cit. Jezdit s ní na dětském dopravním hřišti bylo parádní rozhodnutí, takového místa tam. Ale syn ji chtěl řídit sám, jenže jemu to tak nešlo, a tak většinou výlety ven s motorkou končily naštváním.

A tak jsme pořídili synovi jedno pořádné terénní auto na dálkové ovládání na takové to domácí ježdění. A to už synovi šlo krásně. Byla to taková stavebnice, takže se zabavil i u jeho stavění. Auto jezdí krásně pomalu, takže doma nehrozí žádný karambol. Akorát se mu často do cesty motá mladší sestřička. Není to takový ten „wau dárek“, ale jednou za čas si s ním pořádně vyhraje.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem závodních autíček na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás závodní auto pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-auto-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky