UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Hračky pro holky 3+

Čím nejlépe zabavit malou tříletou rošťandu? Čímkoli, co bude rozvíjet její fantazii a kreativitu! Je libo panenku, domeček, stavebnici nebo dětský domácí spotřebič? U nás je rozhodně z čeho vybírat. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

 Hračky pro tříleté holčičky

Jako matka tříleté holčičky mohu potvrdit, že život s ní je jako být uprostřed pohádky (dobře, někdy spíše thrilleru), kde každý den přináší nové dobrodružství. Například minulý týden jsme transformovali náš obývací pokoj na les plný plyšových zvířátek a panenek. Mé malé princezně se podařilo vytvořit vlastní království, kde měla moc proměnit gauč v zázračný hrad a koberce v tajemná moře.

Další den jsem našla svou kuchyň proměněnou v restauraci "U tří malých kuchařek". S pomocí dětské kuchyňky a mini panenek se moje malá šéfkuchařka pustila do vaření báječných jídel pro své plyšové hosty. Byla to oslava chutí a barev, při které se na talířích objevily nejrozmanitější pokrmy z plastelíny a korálků.

Život s tříletou holčičkou je neustálou pohádkou, i když někdy pěkně akční, kde každá hračka představuje bránu do nového příběhu plného fantazie, smíchu a učení.

Věděli jste, že:

  • Dětská fantazie a hračky: Hračky pro tříleté holčičky jsou navrženy tak, aby podporovaly jejich bující fantazii a kreativitu. Role-play hračky, jako jsou kuchyňky, panenky a převleky, jsou pro tento věk ideální.
  • Historie dětských hraček: Mnoho tradičních hraček má dlouhou historii. Panenky, například, byly hracím předmětem již v době starověkých civilizací.
  • Rozvoj motorických dovedností: Hračky, které vyžadují jemnou motoriku, jako jsou puzzle a stavebnice, jsou důležité pro rozvoj těchto dovedností u malých dětí.
  • Udržitelnost v hračkách: S rostoucím povědomím o životním prostředí se objevují ekologické hračky vyrobené z recyklovaných nebo udržitelných materiálů.
  • Edukativní hodnota hraček: Kromě podpory fantazie a kreativity, mnohé hračky pro tříleté holčičky mají také vzdělávací hodnotu, podporují rozvoj jazyka, matematických dovedností a sociálního chování.


Víte, že nákupem 
hračky pro holky 3+ na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hračky pro holky 3 roky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.