UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Hračky pro holky 6 let

Máte doma malou princeznu, která miluje objevování a tvoření? U nás najdete vše od stavebnic a stolních her, přes panenky a plyšáky, až po interaktivní hry, které rozvíjejí kreativitu a fantazii šestiletých slečen! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

 
 
 

Hračky pro šestileté holčičky

Jako maminka šestileté holčičky se každý den probouzím do dobrodružství, které by mohlo konkurovat ani těm nejlepším dětským knihám. Například minulý týden jsem našla naši obývací místnost proměněnou v magický les. Ano, všude plyšové jednorožce a figurky zvířat, které, jak mi bylo vysvětleno, ochraňovaly tajný poklad. A pokladem nebylo nic menšího než několik dobře skrytých čokoládových sušenek.

Další den jsem se stala součástí módní přehlídky, kde byly vystavovány nejnovější kreace z naší domácí návrhářské dílny. S pomocí stavebnic, barevných šátků a nekonečného množství spon do vlasů, moje malá návrhářka předvedla kolekci, která by mohla dát Dolce & Gabbana na kolena. A já? Já byla jmenována hlavní kritičkou módy s pravomocí udělovat hvězdy za kreativitu.

Každý den s šestiletou holčičkou je jako otevření knihy plné fantazie a kreativity, kde každá hračka vede k novému a vzrušujícímu dobrodružství!

Věděli jste, že:

  • Hračky pro rozvoj šestiletých holčiček: Hračky pro šestileté holčičky jsou navrženy tak, aby podporovaly jejich kreativitu, sociální dovednosti a jemnou motoriku. Stavebnice, edukační hračky a role-play hračky jsou v tomto věku velmi důležité.
  • Historie dětských hraček: Některé z nejpopulárnějších hraček pro šestileté holčičky mají dlouhou historii. Například panenky a miniatury domů byly oblíbené již u starověkých civilizacích.
  • Vývoj sociálních her: Šestileté holčičky se často začínají více zajímat o hry, které zahrnují sociální interakci. Stolní hry a společenské hry jsou v tomto věku klíčové pro rozvoj těchto dovedností.
  • Technologie a digitální hračky: S rostoucím vlivem technologie v dnešním světě jsou stále populárnější digitální a interaktivní hračky, které podporují kreativitu a učení.
  • Udržitelnost v hračkách: Rostoucí trend udržitelných hraček z recyklovaných nebo ekologicky šetrných materiálů ukazuje na zvýšené povědomí o ochraně životního prostředí.
  • Podpora kreativity a inovace: Hračky, které podporují kreativní myšlení a inovaci, jako jsou umělecké sady nebo experimentální sady, jsou pro šestileté holčičky velmi důležité.


Víte, že nákupem 
hračky pro holky 6 let na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hračky pro holky 6 let nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.