UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je TikTok?

TikTok můžeme znát jako slavnou sociální síť (až po Facebooku), na kterou nahrávají lidé různá videa s hudbou. TikTok je hodně proslulá síť po celém světě, nejenom v České republice. To dosvědčuje fakt, že se dá aktuálně stáhnout ve 155 zemích světa a je přeložen zhruba do 75 jazyků, což je opravdu hodně.

co-je-tiktok

Co je to tiktok? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Platforma TikTok

Někteří lidé nahrávají na TikTok videa každý den, díky kterým se mnoho lidí už proslavilo a veřejnost je tak může znát jako "slavné osobnosti", nebo "osobnosti z Tik Toku". Do platformy TikTok už také celá řada lidí vložila své životní směřování a kariéru - stali se z nich více či méně úspěšní influenceři, tedy lidé, kteří mají vliv a mohou například přimět své sledující k různým nákupům od firem, které dané Tiktotery podporují prostřednictvím placené spolupráce.

Jaké jsou výhody TikToku?

Na TikTok může začít nahrávat úplně každý, kdo si založí účet. Dobré je, že pokud má někdo firmu a začne nahrávat videa na TikTok, může mu přibýt opravdu velký počet sledujících. Mohou zde nahrávat krátká videa svých produktů nebo činností, doprovázená hudbou. Tím si přilákají více sledujících a fanoušků. U TikToku je důležité, podobně jako u jiných sociálních sítí, přidávat videa co nejčastěji a držet svůj profil naprosto aktivní.

Je také dobré zmínit, že TikTok neposkytuje jen pouhé zviditelnění osob nebo společností. Kromě jiného má taky TikTok za cíl pobavit sledující pomocí vtipných videí.

darky-pro-ajtaky

Lze si na TikToku vydělat?

To víte, že ano. V zásadě to lze vlastně několika způsoby.

  1. Počet sledujících na Tik toku - první způsob, jak si lze vydělat na sociální síti, je mít nejméně deset tisíc sledujících, aby vaše videa měla dostatečnou sledovanost. Smysl ale nemá, abyste kupovali sledující, to vám dlouhodobě nejspíše sledovanost videí nezajistí.
  2. Darování Tik tok mincí - pokud na Tik toku streamujete a někdo vás chce podpořit, jednoduše vám může poslat TikTok mince (čím více jich pošle, tím více si samozřejmě vyděláte). Obvykle si mají ale šanci vydělat jen ty nejsledovanější profily.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Edit: Andrea B.

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: