Jak napsat hvězdičku na notebooku?

K napsání hvězdičky na notebooku bez číselné klávesnice stačí stisknout tlačítko Alt Gr a současně s ním i klávesu pro pomlčku (měla by být vedle pravého Shiftu). 


jak-napsat-hvezdicku-na-notebooku
 
Jak napsat hvězdičku na klávesnici? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Jak na notebooku napsat hvězdičku

Asi každý z nás někdy nevěděl, jak má na klávesnici napsat určitý znak. Někdo psaní znaků a jejich vědomosti neovládá vůbec, někdo je ovládá dobře. Většinou se setkávám s tím, že psaní znaků a práci s počítačem neovládají spíše starší lidé, ale mohou to být určitě i mladší ročníky, kteří například moc nechodí na sociální sítě  nebo se jim dokonce vyhýbají. Ať už je to tak nebo tak, psaní znaků na klávesnici bychom alespoň do určité míry ovládat měli, protože pokud potřebujeme něco poslat a je v tom obsažen právě daný znak, je to trochu problém, pokud nevíme, jak jej napsat.
 
Problémem v dnešní době tedy může být i to, že když například potřebujete napsat e-mail a neovládáte psaní určitých znaků, jako je tečka, čárka, háčky, hvězdička... A v dnešním článku se tedy zaměříme přesně na to, jak se na notebooku na klávesnici píše hvězdička. Tento návod je sepsaný a určený přesně pro ty, co se v psaní znaků na klávesnici nevyznají a například v nich tápou a dělají chyby, nebo se ve znacích na počítači vůbec nevyznají. Takže se pohodlně usaďte, uvařte si čaj, nebo kafe a přečtěte si tento jednoduchý návod na psaní hvězdiček na notebooku, který zvládne úplně každý.

Způsobů, jak napsat hvězdičku, je určitě celá řada, my si zde ale zmíníme ten nejzákladnější a nejrychlejší:
 
Stiskněte na klávesnici svého notebooku klávesu Alt Gr a pomlčku (vedle pravé klávesy Shift). A je to.
 
 
 

darky-pro-ajtaky

 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si na Dudlu příslušenství k PC a notebooku: