Jak napsat hvězdičku na notebooku?

Asi každý z nás si někdy prošel problémem, že nevěděl, který znak má napsat na klávesnici. Někdo psaní znaků a jejich vědomosti neovládá vůbec, někdo je ovládá dobře. Většinou se setkávám s tím, že psaní znaků a práci s počítačem neovládají spíše starší lidé, ale mohou to být určitě i mladší lidé, kteří například moc nechodí na sociální sítě a spíše se jim i vyhýbají. Ať už je to tak nebo tak, psaní znaků na klávesnici bychom alespoň z určité míry ovládat měli, protože pokud potřebujeme něco poslat a je v tom obsažen právě daný znak, je to trochu problém, pokud nevíme, jak jej napsat.

jak-napsat-hvezdicku-na-notebooku
 
Jak napsat hvězdičku na notebooku? (Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Problémem v dnešní době tedy může být i to, že když například potřebujete napsat e-mail a neovládáte psaní určitých znaků, jako je tečka, čárka, háčky, hvězdička... A v dnešním článku se tedy zaměříme přesně na to, jak se na notebooku na klávesnici píše hvězdička. Tento návod je sepsaný a určený přesně pro ty, co se v psaní znaků na klávesnici nevyznají a například v nich tápou a dělají chyby, nebo se ve znacích na počítači vůbec nevyznají. Takže se pohodlně usaďte, uvařte si čaj, nebo kafe a přečtěte si tento jednoduchý návod na psaní hvězdiček na notebooku, který zvládne úplně každý a plusem je i to, že si psaní hvězdičky lze i lehce zapamatovat.

Způsobů, jak napsat hvězdičku, je určitě celá řada, my si zde ale zmíníme ten nejzákladnější a nejrychlejší způsob, jak můžeme rychle a jednoduše na klávesnici hvězdičku napsat a tím pádem nemít problémy, že neovládáme psaní některých znaků. 
 
K napsání hvězdičky tedy stačí stisknout tlačítko Alt Gr a současně s ním i klávesu pro pomlčku (měla by být vedle pravého Shiftu). Potom už tedy nebudou žádné problémy a vy v klidu můžete napsat hvězdiček, kolik chcete a zase jste se posunuli někam dál a naučili se něco nového.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu příslušenství k PC a notebooku:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení