UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Láhev na pití

Láhve na pití

Láhev na pití je nezbytnou výbavou do školy nebo na výlety. Pitný režim se zkrátka musí dodržovat. A na pitný režim dbám i u svých dětí. Ovšem naučit je pořádně pít nebylo tak jednoduché, jak se zprvu zdálo. U syna jsem naštěstí nemusela vystřídat tolik nejrůznějších lahviček. Stačilo dát párkrát sladké pití a postupem času ho víc a víc ředit a bylo to. Nyní bez problémů pije i obyčejnou vodu. Hodně dlouho měl na pití zdravou láhev a ta vydržela do dnes, kdy ji zabavila jeho mladší sestra. Ovšem jak už to tak u holčiček bývá, zaslouží si i typicky dívčí motiv, a tak už i dcerka má objednanou zdravou láhev v růžové barvě s kočičkami, které miluje.

Co se začal syn zajímat o Lego Ninjago, byl výběr další láhve jasný. Ježíšek mu tak přinesl parádní kelímek s brčkem na motivy právě animované pohádky Ninjago. Ale i tu mu sestřička chtěla prozkoumat, a tak už i ono silikonové brčko přišlo k úhoně a je poměrně ohlodané. I obrázek má už ty nejlepší doby za sebou a trochu se oloupal. Ale synovi to nevadí a pije z ní vesele dál. Sázka na jistotu byl i nákup lahve na pití pro syna do školy. Opět jsem totiž zvolila Lego motiv a setkal se jak jinak než s úspěchem. Díky své praktické velikosti se vejde do postranní kapsy školního batohu, takže paráda.

U dcery to je ovšem dodnes oříšek naučit ji pít. Vždycky si na chvíli oblíbí nějakou láhev na pití a jak je pro ni nová a zajímavá, pije z ní jako duha. Pak ji nejspíš přestane zajímat a zase si dá jen pár doušků. Asi ji doposud žádná láhev natolik nezaujala, aby začala pořádně pít. Myslím, že to s ní bude ještě běh na dlouhou trať, ale my to dáme. Vždyť ta současná nabídka různých lahviček, kelímků a dalších věcí na pití s atraktivními motivy je tak rozmanitá, že ji nějaká rozhodně musí zaujmout. Takže holt budeme zkoušet dál a jednou to prostě vyjde. Musí!

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem láhve na pití na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás láhev na pití nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z: Jídlo, recepty, food blog