UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je urinální kondom?

Všichni asi znáte klasický kondom. Ale co je to ten urinální? Inkontinence v dnešní době bohužel trápí více a více mužů. Nejen u nás v ČR tento problém trápí právě muže, ale také trpí tím u muži v cizině. I zcela zdravý jedinec může mít s problém s inkontinencí. Ano je tomu skutečně tak.

co-je-urinalni-kondom

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Močový urinal tzv. urinální kondom, který je založen na odvedení moče. Díky aplikaci tohoto kondomu je moč odváděna do sběrného sáčku, který je tak umístěn na noze, tedy připevněn. Navíc se na penis připevňuje tento kondom právě za pomocí lepícího proužku nebo už sám kondom je samolepící.

Pro správnou funkci tohoto kondomu je také samozřejmě zapotřebí zvolit také správnou velikost podle vaší velikosti penisu. Pokud tedy máte tento zdravotní problém tak měl by tento druh prostředku být dostupný i na předpis a je tedy hrazen z prostředků zdravotní pojišťovny (zdravotního pojištění).

hracky-pro-dospele

Návody jak manipulovat právě s tímto kondomem jsou na internetu velká množství a díky tomu si s tím hravě poradíte. Pakliže si nebudete vědět rady i v případě, že jste si už nějaký ten návod přečetli můžete se poradit buď v lékárně a kdo se moc stydí tak u svého lékaře. O tomto tématu kolují různé diskuze a tak si můžete dočíst i něco málo pro svou lepší představu. Pakliže jste si všimli svého zdravotního problému tak zajisté vyhledejte v co nejbližší době svého lékaře, protože byste mohli třeba přijít trochu pozdě.

Lepší je tedy věci podchytit už v počátku než si marně lámat hlavu nad tím co vám je. Každý má nějaký zdravotní problém a nesmíme se s tím bát přijít za svým lékařem. Od toho tu pro nás přece jsou, aby nám pomohli. Vaše partnerka nebo manželka určitě bude s vámi a bude vám tak i tou nejlepší oporou nebo snad ne? Tyto kondomy si také můžete zakoupit na e-shopech pokud je vám trapně si zajít pro ně do své lékárny, proto se to tedy dá vyřešit i jinak.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: