UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jaká je průměrná délka penisu?

Krásné a veselé téma, které zajímá asi nás všechny. Převážně dámskou část? Jste na velké omylu, pánové se daleko více zajímají o průměrnou délku penisu. Ano každý muž se rád chlubí velikostí svého penisu pokud jeho délka, ale také objem dosahují velikosti, která se předpokládá jako atraktivní.

jaka-je-prumerna-delka-penisu

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Ti co mají naopak menší penis tak je pro ně daleko horší si najít partnerku, ale nemusí to být jen z toho, že by narážely na ty nesprávné, ale že si prostě jen nevěří. Navíc to mohou být milí, pozorní, krásní muži, ale kdo nemá sebevědomí a neustále se jen podceňuje a přesto i zbytečně tak si kope vlastní jámu. Na internetu si tak dnes můžete dohledat, že průměrná délka penisu a to v klidovém stavu měří 9,16 cm.

A kolik to bude při erekci?

Podle průzkumů to vypovídá na 13,12 cm. Ano i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Nemusí to být jen vždy o velikosti penisu, ale také jak ním muž dokáže zacházet. Představte si muže, který bude pořádně obdařený od přírody a vám to bude daleko nepříjemnější než s mužem, který nebude tolik vybavený, ale za to vás vynese do sedmého nebe.

hracky-pro-dospele

I my ženy preferujeme něco jiného. Kdo se o toto téma bude daleko více zajímat, ten si ještě klidně dnes může najít krásnou mapu na které tak bude vidět jak jsou na tom muži v ostatních částech světa. A jakého preferujete dámy vy partnera? Soudíte to podle velikosti jeho palce? Je to pravdivý důkaz? Nebo je to jen pouhý omyl?

Ale musíme se asi přiznat všechny, že pokud má váš partner třeba o něco málo menší penis než měl váš bývalý, ale za to to umí v posteli pořádně vášnivě rozparádit a ještě se vám věnuje i mimo postel, a zahrnuje vás květinami? Dokáže vám natolik zvednou vaše nízké sebevědomí, že si sama říkáte jak jste doopravdy krásná, a že jste těch několik dlouhých let zbytečně podceňovala ve všem co jste dělala? Bude to nakonec ten pravý, kterému řekne své ano?

Pro Dudlu napsala: Lucie štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: