Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Jak na masturbaci klitorisu?

Nevíte si sama se sebou už rady, protože klasický sex pro vás úplně není? Ano i takové ženy se mezi námi najdou, a tuto větu můžete slýchat velmi často třeba i od své velmi dobré kamarádky, která není spokojená již několik let se svým manželem.

jak-na-masturbaci-klitorisu
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Místo to, aby s tím začala něco dělat, čímž nemyslíme vůbec, aby si našla nějakého milence, který jí v posteli uspokojí, tak jí můžeme dát malou radu. Jak tedy na masturbaci klitorisu, abyste si udělala dobře ve chvíli kdy váš partner není doma, a nebo se vedle dívá zase na ten fotbal a vy se tak nudíte? Správná masáž prstů udělá své a vám se po těle tak rozlije příjemné teplo a uvolníte si tak celodenní nahromaděný stres, který jste v sobě držela od brzkého rána.

Pokud trpíte na studené prsty tak si je lehce nahřejte, abyste měla stejnou teplotu, protože spíše vám naskočí na těle husí kůže než, aby se to vašemu klitorisu líbilo. Jemné kroužení po směru hodinových ručiček nebo proti směru? Každé ženě vyhovuje něco jiného. Přejíždění ze strany na stranu nebo ze shoda dolů? Nejdříve stačí pomalé hlazení, následně tak můžete přidat na tempu a u toho se dívat na nějaké to erotické video, které ve vás probudí další vášeň, která vám už ve vašem vztahu chybí.

hracky-pro-dospele

A kdo preferuje vibrátor tak přiložení ke klitorisu s vámi udělá své. Některým ženám, ale tyto vibrace vadí a jsou jim až protivné a některé to dokonce rozesměje. Máte problém navíc s tím, že jste neustále spíše jak vyschlá studna? Kupte si v e-shopu pro tyto speciální potřeby lubrikační gel. Nabízejí se v mnoha příchutích nebo mají na skladech i ty klasické.

Záleží jen na vás jaký druh si zvolíte. Tyto e-shopy jsou navíc diskrétní takže se nemusíte obávat toho, že by balíček převzalo snad i vaše skoro dospělé díte a vám tak bylo trapně. Návodů je všude kolem nás mnoho a můžete tedy vyzkoušet i různé polohy pro dráždění klitorisu nebo i jiné pomůcky, které máte třeba doma? Fantazii se meze nekladou.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: