UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak na anální sex?

Někteří ho milují, jiní zase nenávidí. Někteří ho zařazují do sexuálního života pravidelně, jiní se mu vyhýbají jako čert kříže. O čem je řeč? O análním sexu. Poslední dobou přestává být tabu a začíná být oblíbenější. Mohou si ho totiž užívat lidi bez ohledu na pohlaví a sexualitu. Proč je oblíbený, pokud se dělá dobře? Konečník má totiž spoustu nervových zakončení, jejichž stimulace s sebou přináší slastné pocity.

jak-na-analni-sex

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Možná jste měli špatnou zkušenost a na anální sex jste zanevřeli. Nebo jste ho ještě nevyzkoušeli a přesto ho předem odsuzujete. Ať tak či tak, byla by škoda mu nedat ještě jednu šanci. Přečtěte si návod pro začátečníky a třeba si ho zamilujete i vy.

Důležitý je trénink. Konečník funguje na jiném principu než vagína a je uzpůsoben na vytlačování, ne na vtahování. Proto je důležité jít na to pomalu a s citem. Ze začátku je dobré ho stimulovat prstem, více prsty nebo menším análním kolíkem. Můžete to dělat sami při masturbaci nebo zapojit vašeho partnera při společných milostných hrátkách. Teprve až si konečník zvykne, můžete zapojit partnerův penis nebo větší anální hračky.

Nejlepším kámošem při análním sexu je lubrikant. Spousta lubrikantu. Konečník v tomto případě opět funguje jinak než vagína. Nemá zvlhčovací schopnosti, takže se musí zvlhčovat uměle. Použijte proto speciální lubrikant, který je přímo určený pro anální sex. Obyčejný lubrikant nebo vazelína by mohly totiž konečník podráždit. Takové lubrikanty seženete v každém sex shopu.

hracky-pro-dospele

Pokud máte strach před ušpiněním, máte několik možností, jak této nepříjemnosti předejít. Můžete si například pořídit klystýr pro domácí použití nebo použít projímadlo. Samozřejmě můžete také použít i kondom.

Jestliže se jedná o první anální sex, rozhodně nikam nespěchejte. Důležité je nevrhnout se hned na něj, ale mít před ním pořádnou předehru. Taky by vás sex rozhodně neměl bolet nebo vám být extrémně nepříjemný. V tom okamžiku je lepší přestat a zkusit to zase znovu někdy jindy.

Ačkoliv dřív byly anální praktiky zcela normální, před několika lety se objevily názory, že je sex zezadu nečistý, vulgární apod. Tyto mýty se v dnešní době ale pomalu boří a začíná být součástí běžného partnerského života. Najdete v něm zalíbení i vy?

Pro Dudlu napsala: Nikki L.

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: