UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak oholit pánské přirození?

Holení rozkroku není pouze doménou žen, ale také mužů. Již ve starověkém Egyptě se ženy i muži zbavovali tělesného ochlupení, a to po celém těle. Holili si dokonce i hlavy a namísto vlasů nosili paruky s vonnými oleji. Holení chloupků bylo důležité především z hlediska hygieny.

jak-oholit-panske-prirozeni

 Jak správně oholit pánské přirození?

Jak si oholit pánské přirození

V dnešní době bychom našli dva nesmiřitelné tábory – do jednoho patří muži, kteří si své přirození udržují hladce oholené, a do toho druhého spadají zapřisáhlí odpůrci oholeného rozkroku. Pokud spadáte do první skupiny, čtěte pozorně. Dozvíte se, jak efektivně zbavit svůj rozkrok nežádoucího ochlupení a jak ho udržovat v dobré estetické kondici.

Příprava před holením

Ještě než se pustíte do samotného holení, je dobré vědět, že existuje hned několik metod, jak své přirození oholit. Můžete zvolit buď klasickou žiletku, elektrický holicí strojek, depilační vosk či krém anebo zastřihovač chloupků. Ať už se rozhodnete pro cokoli, v každém případě je důležitá příprava rozkroku před tím, než ho začnete zbavovat chloupků.

Ze všeho nejdříve své intimní partie důkladně omyjte. Dále je dobré ochladit okolí šourku studenou vodou, aby se vám místo snáze holilo. No a nakonec naneste krém či pěnu na holení, v případě holení žiletkou.

Klasická žiletka

Holení žiletkou je asi nejrozšířenějším způsobem, jak zatočit s ochlupením, a to jak u mužů, tak i u žen. Vyžaduje ale přece jen trochu zručnosti a hlavně ostré břity! Před holení místo potřete pěnou, gelem či krémem na holení, který o oblast pečuje a zároveň holení usnadňuje. Chloupky holte vždy po směru jejich růstu, a to i když vás to bude svádět holit opačným směrem. Pokud byste přirození holili proti směru růstu, mohly by chloupky nepříjemně zarůstat. Během holení kůži co nejvíce napínejte, aby po ní břity lépe přejížděly a nedošlo k nějakému poranění.

Depilační vosk

Tahle metoda je velmi bolestivá, za to má však poměrně dlouhotrvající účinek. Zvažte, zda případnou bolest vydržíte a rozhodně si před procedurou důkladně nastudujte návod k tomu, jak depilační vosk použít.

Depilační krém

Depilační krém už je podstatně šetrnější způsobem, jak své intimní partie zbavit ochlupení. Depilační krém jednoduše nanesete na příslušná místa a poté setřete. Někdy je však třeba postup několikrát opakovat a účinek taky netrvá zrovna dlouho.

hracky-pro-dospele

Zastřihovač chloupků

Pokud úplně netoužíte po hladkém přirození bez chloupků, ale chcete, aby ochlupení působilo upraveně, můžete své intimní partie jen zastřihnout speciálním zastřihovačem chloupků. Rozkrok tak bude působit upraveně a zároveň to nebude takový kontrast k ostatnímu případnému tělesnému ochlupení.

Péče po holení

Zapomínat byste neměli ani na péči po holení. Oholenou oblast je určitě dobré ošetřit zklidňujícím přípravkem určeným právě k tomu. Péči o intimní partie po holení seženete v každé drogerii anebo můžete použít extra panenský olivový olej nebo bambucké máslo.

Pro Dudlu napsala: Andrea Bělohradská | Edit: Andrea B.

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: